Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Seriály k večernímu pokoukání

Hola hej, právě jsem dokoukal That 70s Show a hledám něco, co mě zabaví před spaním.
Na poradně by to nebylo kam zařadit, tak o tom radši podebatujeme :-)
Takže, hledám něco, u čeho se nemusí moc přemýšlet a aby to nebylo moc napínavý, či aby každej díl končil tak, že člověk musí vidět další.
Zkuste mi poradit něco takového, jako se mi líbí, udělám tu seznam a co jste kdo neviděli, určitě doporučuju zkusit !

That 70s show: Perfektní, jak říkám, teď jsem se dodíval. Trumflo to i RD a za toho bych se rval, až by lítaly zuby.
Red Dwarf: Netřeba komentáře :-)
Přátelé: Kravinka na večer, každopádně mě moc nedostala.
Futurama: Ta mi teď už taky skončila.
Raising Hope: Perfektní seriál s nenásilným humorem.
My name's Earl: Asi každý zná, každopádně jsem se na to díval, ještě tu o tom někdo věděl a kdybych na Primě seděl já, vybral bych něco lepšího na překlad a vysílání.
Community: Ha, Gaaaay :-) Taky jeden z novějších seriálů, který potěšej.
IT Crowd: To asi v okolí poradny nemusím představovat :-)
Malviviendo: Neskutečná Španělská kravina která se musí alespoň jednou vidět :-) .
Californication: Srdcovka s Duchovnym. Dal bych sem i X-Files ale to by tu nesměla chybět ani Star Gate a samozřejmě Lost, ale to už není na usínání :-)
Black Books: Kdo neviděl Black Books alespoň 2x pro mě není člověk.

Měl bych toho víc, ale toto je ten ultimátní výběr.
Doporučuju, kdo co neviděl, shlédnout a kdyby jste mi mohli poradit, na co se teď kouknout, byli by jste zlatí.
That 70s show byla perfektní, tu budu oplakávat ještě hodně dlouho.
Díky za všechny příspěvky :-)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
...k té ,,Ordinaci"...nevím už kde ani kdo,ale tam říkali asi toto...ty vole no to je síla,ten kdo t… nový
babal 15.09.2013 16:30
babal
Kdo by nahodou jeste nevedel, tak zacala ctvrta sezona serialu Haven, channina uz dokonce udelala ti… poslední
RedMaX 15.09.2013 23:02
RedMaX

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru