Předmět Autor Datum
Bomba, super, uzasny! Ja nekoukal, jsem si rikal, ze dokud nejsou v kopcich to nema cenu a ejhle, c…
RedMaX 30.08.2013 18:06
RedMaX
První kopečky, které budou oddělovat zrno od plev, budou v sobotu a v pondělí. Doma mám jen antény,…
L-Core 30.08.2013 18:19
L-Core
jo, taky streamuju, obvykle pres ProcyclingLive.
RedMaX 30.08.2013 18:31
RedMaX
Český úspěch vždy potěší, byť cyklistiku nějak intenzivně nesleduji. Nechce to vyhrát celé? :)
Moas 30.08.2013 18:23
Moas
on neni ten typ, ze by mohl jet na celkove hodnoceni a urcite neni ani lidr tymu, teda chtit muze, a…
RedMaX 30.08.2013 18:32
RedMaX
Taky mě to potěšilo. :beer:
mif 30.08.2013 19:28
mif
No a co. Ty feťáky se sedlovou trubkou v prdeli mám rád jak bodláky na kalhotách.
Georgij Gadjukin 30.08.2013 19:37
Georgij Gadjukin
dekujeme za nazor, nejak tve pravicove prispevky z vedlejsiho vlakna davaji hned vetsi smysl.
RedMaX 30.08.2013 19:47
RedMaX
No, já to beru tak, že buďto je Štybar čistý a o to sladší ten úspěch je a nebo čistý není a pak je…
Moas 30.08.2013 21:44
Moas
Vetsina tech cyklistu tam je cistejch, to jsou jen takovy medialni pohadky o dopinku apod., ono je t…
RedMaX 30.08.2013 22:12
RedMaX
tak oni chodej denne na kolo a vobčas zbodnou nějakou tu bobuli...
Georgij Gadjukin 30.08.2013 23:22
Georgij Gadjukin
podle sebe soudim tebe?
RedMaX 31.08.2013 00:57
RedMaX
Ono je těžký věřit, že to tam není prolezlé dopinkem skrz naskrz. Armstrong je jen jeden bod, spekul…
Moas 01.09.2013 07:28
Moas
Kedysi som aj zavodne pretekal, bohuzial uz sice nejazdim, ale myslim, ze napriek tomu cyklistike ce…
fleg 31.08.2013 11:29
fleg
Ve spouste veci s GG nesouhlasim, ale tady se trefil. Mam kamarady mezi sportovci i cyklisty a drtiv…
Radek 31.08.2013 12:06
Radek
To uz jsem slysel mnohokrat, takova cyklisticka latina, sam o tom nic nevim, ale mam kamarady, kteri…
RedMaX 31.08.2013 12:44
RedMaX
Nevím, jak je dopování rozšířené v cyklistice v poměru k jiným sportům, ale seznam zakázaných látek…
karel 31.08.2013 19:37
karel
Presne tak, ale porad jsou ty testy dost drahy, me by treba zajimalo, jestli bych ja jako vegetarian…
RedMaX 31.08.2013 23:39
RedMaX
Pak si zajed do hor a ten 30km prumer udelej v par kopcich. Oni vysoko prekracuji 30km/h i kdyz jedo…
Potkan007 03.09.2013 21:34
Potkan007
pod 15 se snažím nejít ani v táhlých stoupáních. Přece jen nejsem závodník, ale rekreační cyklista… poslední
RedMaX 03.09.2013 22:33
RedMaX
...a kdyby jen Štybar! 24 hodin později a máme tu dalšího českého vítěze etapy na Grand Tour, Lea K…
L-Core 31.08.2013 19:44
L-Core
no a ja se zase nedival, protoze jsem to nestihl, no nic, tak ja se radsi nebudu koukat vubec, treba…
RedMaX 31.08.2013 23:38
RedMaX
Tak dneska taky pekna etapa, konecne jsem koukal, ale nejak jsem Kreuzigera nezahlid. Kam zmizel?
RedMaX 02.09.2013 21:34
RedMaX
Nějak to vypustil nebo nestačil..
L-Core 03.09.2013 19:44
L-Core

První kopečky, které budou oddělovat zrno od plev, budou v sobotu a v pondělí.

Doma mám jen antény, žádný kabel, žádný satelit, tak sleduji pouze na streamech, http://www.steephill.tv/vuelta-a-espana/ (seznam úplně dole)

Štybara mám ve své sestavě na Velogames, dnes mi bodovým přídělem (bude zobrazeno zítra) udělal velkou radost :-p

Romana mám v týmu taky a myslím, že do 10. místa bude. Horner, Zubeldia, Kiserlovski a asi i Roche půjdou dolů, nahoru (před Romana) Purito. Nibalimu nevěřím, že vyhraje.

Ale to je jen můj soukromý, ničím nepodložený, laický odhad

Vetsina tech cyklistu tam je cistejch, to jsou jen takovy medialni pohadky o dopinku apod., ono je to logicky, netrenovanymu cloveku se to musi zdat jako nadlidsky ty vykony, ale ono je to opravdu o tom treninku. ja chapu, ze je tezky si to predstavit, ale jako ty chodis kazdej den do prace, tak oni chodej denne na kolo, no bodejt by nebyli namakany. :-)

Ono je těžký věřit, že to tam není prolezlé dopinkem skrz naskrz. Armstrong je jen jeden bod, spekulace o Ullrichovi, Pantanim a dalších tomu moc nepřidají. Nováčci pak do toho jdou automaticky s tím, že "když se jim chci vyrovnat, nemám šanci, pokud nezobnu". Já navenek ctím presumpci neviny, vnitřně mám ale dost pochyby.

Ve spouste veci s GG nesouhlasim, ale tady se trefil. Mam kamarady mezi sportovci i cyklisty a drtiva vetsina cista neni. Teda tech, co neco vyhravaji a jezdi extratridu, at uz na narodni nebo mezinarodni urovni. Jsou jen napred pred komisarema. Stejne jako atleti a dalsi. Dnes to bez toho nejde a lidi s ejen deli na ty, co to vi a na ty, co neuveri a tvrdi, ze prece kdyz od rana do vecera trenuji, tak musi byt namakani. Neni to ale pravda. Bobulky papaji skoro vsichni. Dokonce to obcas zerou i fotbalisti v nasi pralesni lize.

Sedni si nekdy na kolo a zkus ubohym a naprosto trapnym prumerem 30km/h ujet 200km. Samozrejme musis mit fyzicku. Jinak to nedas. Pak se zamysli a uvedom si, ze oni napr. na TdF maji prumer 45km/h. Jezdi denne vic, nez 200km, krom par volnych dnu. Pak zajdi za jakymkoli jinym vrcholovym sportovcem a zeptej se ho na jejich vykony. Uvidis, co ti reknou. Pak si zajed do hor a ten 30km prumer udelej v par kopcich. Oni vysoko prekracuji 30km/h i kdyz jedou horsky etapy.

To uz jsem slysel mnohokrat, takova cyklisticka latina, sam o tom nic nevim, ale mam kamarady, kteri zerou bobule.
No vsak ja taky papkam prasky - Vitamin C, B-komplex, Vitamin B12, Vitamin B5, Vitamin D, VEG1. Vlastne jeste Pangamin.
Taky bych k tomu mohl pridat vapnik, zelezo, zinek, selen, ale kaslu na to, by to lezlo uz hrozne do penez, stejne tak Wobenzym, je to drahy.
Co tim chci rict, samozrejme, ze jsou doplnky stravy dulezity zvlast pro cyklistu, kterej musi byt ve 100% kondici, ale neni to zadnej dopink.

Tyhlety reci typu "zkus si to sam", to je prave totalni nesmysl, kdybych to dokazal, takovej vykon jako oni, tak jsem uz davno prastil s praci, kterou delam a jezdim profesionalne na kole. krome toho treninku je potreba samozrejme i talent - respektive prirodou dana vybava, kterou nema kazdy, napriklad u atletu bylo zjisteno, ze maji vetsi prumer plic nez bezna populace, se tak proste narodili, zase zadnej dopink.

Jinak co se tyka mych vykonu, tak na silnicce nedam vic jak 100km, mam spatny zada, o prumer 30km/h jsem se kdysi snazil, ale nabil jsem si hubu, nevsiml jsem si diry v silnici, tak uz jezdim opatrne, ono by to nemel byt problem, ale nejezdim na tech silnicich sam a cyklisti se neustale autum vyhybat pri zavode nemusi, narozdil ode me, takze pokud chces na 100km udelat prumer 30, musis jet ve skutecnosti rychleji, abys dorovnal chvile kdy zbytecne brzdis.
Jezdim casteji na horakovi, prumer je mirne nad 20km/h, nejvic mam v kuse najeto 250km, ted bych to nedal, jezdim totiz hrozne malo, je to proste jenom o tom treninku.
No a stejne je to u tech profiku, kdyz maka 200km kazdy den, tak samozrejme musi jet uplne jinou rychlosti nez ja, kterej to jedu 10x do roka v lete.

Je usmevne si myslet, ze jsou doperi pred komisarema, s dnesnim pokrokem v chemii a medicine neni problem odhalit cokoli, proc myslis, ze temer kazdy zavod na jednoho cloveka z 200 clenneho pole prijdou? Prave proto, ze ten jeden blbec dopoval a nechapal, ze nema sanci proti dnesnim technologiim.

(netvrdim, ze jsou cisty vsichni, ale je to spis vyjimecne, jak rikam prumerne jeden na zavod, kde startuje 200 lidi)

Pak si zajed do hor a ten 30km prumer udelej v par kopcich. Oni vysoko prekracuji 30km/h i kdyz jedou horsky etapy.

Nějak si pomáhat budou, ale nic to nemění na tom, že každý z nich musí hodně trénovat. Třeba já jezdím po rovině průměrně 25, do kopce podle chuti a zbývající energie, pod 15 se snažím nejít ani v táhlých stoupáních. Přece jen nejsem závodník, ale rekreační cyklista a zatím co oni přijedou do cíle a padnou na hubu, já přijedu domu a povinnosti volaj. Můžu polykat co chci kolikrát za den chci a jako oni nepojedu i když si odmyslím odoperovanou vadu srdce. Některé lidi jezdící se mnou štve, že jezdím prakticky stabilní rychlostí. Jedu 25, po rovině, ostatní se tvářej, že by jeli rychleji, jenže přijde kopec a já pokračuju, zatím co oni zpomalí.

pod 15 se snažím nejít ani v táhlých stoupáních. Přece jen nejsem závodník, ale rekreační cyklista

No presne, takovy kydy jako, abych si zajel do hor a udelal 30km/h v kopcich. Na to, ze jezdim v lete trochu pravidelnejc a letos ani to ne a tech 15km/h v mirnym kopci taky dam, tak je to uzasny. No a oni trenujou celej rok.

Jinak kdyby to bylo o zobani, tak ted na Vuelte jim dali kopec prej s misty 30% a rikal otec, ze se tam kroutili, ze by bylo rychlejsi, kdyby to vybehli. :-D Ja proste na nejaky dopinky neverim, blbec se najde ale systematicky to neni.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru