Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Prague Pride (Jak se vám líbí?)

Osobně si myslím, že to přehánějí. Mnohem větší pochopení by měli, kdyby neexhibovali a v normálním oblečení udělali normální průvod.
Ani mi nevadí, že je někdo na stejné pohlaví, ale vadí mi ten homosexualismus.
Když někdo rozevře plášť na slečnu v parku, říkáme mu úchyl a když se v parku objeví v oblečku, jako měli v průvodu, do deseti minut ho seberou za pohoršování.
V průvodu de to všechno však toleruje.

loading...
Předmět Autor Datum
Jsou to krásní lidé. Paroubek letos chybí?
karel 18.08.2013 17:52
karel
Když už je někdo úchyl, tak se s tím aspoň nemusí trapně veřejně prezentovat. Dnes se budou v ulicíc…
cejna 18.08.2013 18:30
cejna
Není pravda, viz. tento článek http://www.nejenhomo.cz/www/Uvod.html
Gumboy19 18.08.2013 18:33
Gumboy19
Niekto sa zabudol par storoci v minulosti. Alebo si zastancom tvrdenia, ze homosexualita je choroba…
fleg 18.08.2013 18:33
fleg
Doba pokročila, na nedostatek tolerance si snad stěžovat nemůžou. Nespokojují se s tím a část se sna…
karel 18.08.2013 18:42
karel
To ti Azor neodpustí.
IQ37 18.08.2013 18:53
IQ37
Horší to nebude.
karel 18.08.2013 18:54
karel
Ano, homosexualita je zastoupena i v přírodě. Ovšem není to přírodní norma. Pořád je to úchylka. Tak…
cejna 18.08.2013 18:45
cejna
Co se týče Ruska tak tam to je na hlavu, jak můžou zákonem zakázat homosexualitu a její projevování?…
Gumboy19 18.08.2013 18:51
Gumboy19
Ich pochod ma nezaujima, pride mi trapny, niektori tam vyzeraju jak keby usli z ustavu a fakt netusi…
fleg 18.08.2013 18:52
fleg
Defektní bylo myšleno jako nenormální ve smyslu toho, že přírodní "norma" nutná k zachování druhu je…
cejna 18.08.2013 19:02
cejna
Vše ostatní už je mimo tuto normu, tudíž je to odchylka, úchylka, defekt, odlišnost. Ať už se vyráb…
Prasak 18.08.2013 21:43
Prasak
nebo někde kolem vody stovky kačerů (u nich je homosexualita známá) To není homosexualitou, ale sle…
IQ37 18.08.2013 19:00
IQ37
Každej je svým způsobem úchyl, jde jen o to si tu svoji úchylku přiznat. Někdo píchá prdele, jiní si…
Prasak 18.08.2013 21:45
Prasak
tak tohle je super výstižné.... neřekla bych to lépe. :puff: poslední
Bemma 21.08.2013 13:54
Bemma
Mně se nelíbí, jak to nazývají "Pochod hrdosti". Hrdý mám být na něco, co jsem dokázal vlastní pílí,…
oldsoft 18.08.2013 18:42
oldsoft
Škoda, že tu nejdou dávat palce nahoru. Tak alespoň :beer:
Kráťa 18.08.2013 19:45
Kráťa
Ajta, takhle? Já jsem si to překládal jako pochod nadutosti...:-?
Zarniwúp 21.08.2013 03:05
Zarniwúp
Nelíbí se mi to a považuji to za exhibici zvrhlosti.
Dale Cooper 18.08.2013 19:01
Dale Cooper
Není to "úchylka". Je to odchylka, jinakost. Nemělo by se to povyšovat na normu. Prague Pride je pro…
IQ37 18.08.2013 19:04
IQ37
Není to "úchylka". Je to odchylka, z reakci to pro nekoho je to same
Boboo 18.08.2013 19:06
Boboo
Tak tet jsem se kouknul na pár fotek a nečekal jsem že to bude tak brutální. Pak ať se nediví že je…
manas 18.08.2013 19:55
manas
je to vsechno nejak zvraceny, do 10ti let bude heterosexual povazovanej za uchyla:)) nikdo to nikomu…
Schizo 18.08.2013 20:50
Schizo
ale prdlajs. Tihle se nemůžou rozmnožovat. Horší je, že nehomoši se nerozmnožují (ač by mohli), a j…
touchwood 18.08.2013 21:05
touchwood
Pochod bukvic je mi u prdele. Dokud se nazačnou zajímat o tu moji :-) Mimochodem - jediný, co je úč…
Prasak 18.08.2013 21:49
Prasak
Takovejch nenávistnejch příspěvku. Hlavně se všichni schovávaj za to, že tolarujou, ale jen pokud os…
AZOR 18.08.2013 22:29
AZOR
Však sem taky chodíš, že ano.
Prasak 18.08.2013 22:31
Prasak
Azore, hlavně, že ty jsi tak tolerantní k názorům se kterejma nesouhlasíš... Dovol i ostatním lidem…
cejna 18.08.2013 22:50
cejna
vlezu sem jako do odpočinkové větve, a místo ní - samé hospodské názory. mi jsou tito lidi srdečně u…
lední brtník 18.08.2013 23:08
lední brtník
Prague Pride neznám, ale koupil jsem nový gripy Golf Pride.
Georgij Gadjukin 19.08.2013 06:44
Georgij Gadjukin
Vubec jsem nezaznamenal, ze nejakej pruvod byl. Nevadi mi to, za komancu byly lampoionovy pruvody,…
RedMaX 19.08.2013 10:32
RedMaX
Přesně tak. To je jakási automatická potřeba každé menšiny - být vidět a slyšet. Ono to asi ani jina…
Kurt 19.08.2013 10:37
Kurt

Doba pokročila, na nedostatek tolerance si snad stěžovat nemůžou. Nespokojují se s tím a část se snaží dokázat, že jsou něco lepšího než většina. Jako kdyby Punťa vyžadoval lepší granule než ostatní psi jen proto, že místo na Fifinku raději skočí na Azora.

Ano, homosexualita je zastoupena i v přírodě. Ovšem není to přírodní norma. Pořád je to úchylka. Taky takovým jedincům není ničím a nikým umožněno splodit a vychovávat potomstvo. Protože tak to zařízený prostě od přírody není. Rodí se mentálně postižení lidé, fyzicky poškození lidé a zvířata a stejně tak je poškození i to, že se někdo narodí jako buzna. Navíc, dnes polovina lidí co o sobě hrdě prohlašují, že jsou buzeranti, tak činí jen proto, že je to in.
Já jsem tolerantní do té míry, že jsem ochoten uznat právo na to, že se někdo narodí jako úchyl. Proti tomu nic nemám. Vadí mi to, že se úchylka povyšuje na jakousi normu.
Co až nám, stejně jako buzny, začnou tvrdit i pedofilové, že se tak narodili a že mají také právo na lásku. Co na tom, že objektem jejich zvrácené lásky jsou malý děti...
Průvody deviantů jsou naprosto nechutný a zavrženíhodný. Když už se oháníš přírodou, ukaž mi případ, kdy si to lesem štráduje průvod několika stovek teplejch jelenů a nebo někde kolem vody stovky kačerů (u nich je homosexualita známá).
k takovým pochodům je potřeba postavit se stejně rozhodnou silou jako třeba v Rusku, Polsku, Ukrajině...
http://www.youtube.com/watch?v=5--BW7bLtLg

Co se týče Ruska tak tam to je na hlavu, jak můžou zákonem zakázat homosexualitu a její projevování? Jak se píše každý má právo na lásku, i já jím jsem a nikdo by to do mě neřekl, ale i mě vadí že se takto ukazují jako maso na krámě a mě to dost uráží. Lidi nás začnou brát v pohodě až se takto přestaneme ztrapňovat. Co se týče přírody tak i tam je homosexualita, ale bere se to tam jinak, četl jsem článek že samci to na samcích zkouší aby pak mohli jít na samici, sice to nějak nechápu, ale to je jedno

Ich pochod ma nezaujima, pride mi trapny, niektori tam vyzeraju jak keby usli z ustavu a fakt netusim o co im ide. Provokovat? Ja sak ich pochodom staviam tak, ze ich ignorujem.
Nicmenej homosexualita nie je defekt, nie je to uchylka, nie je to choroba, ti ludia urcite nie su menejcenni. Je to stav mysli. Btw pedofili su neskodni, pretoze pedofil nikdy dietatu vedome neublizi. To, ze niekto sexualne zneuzije dieta nie je pedofilne, je to sexualna deviacia. Porozpravaj sa o tom s hocijakym psychiatrom.
Inak homosexualita v prirode je skor zastupena bisexualitou, ked je nedostatok jedincov opacneho pohlavia. Urcite by som nenazyval takychto jedincov defektnymi.

Defektní bylo myšleno jako nenormální ve smyslu toho, že přírodní "norma" nutná k zachování druhu je bezesporu heterosexualita. Vše ostatní už je mimo tuto normu, tudíž je to odchylka, úchylka, defekt, odlišnost. To jsou jen slova. Každý si to může nazývat jak chce, ale jisté je, že to není "normální". Snad chápeš jak to myslím.
Je jedno jak si ten, kdo zneužívá malé děti říká, nebo jak je nazýván odborně psychiatry. Chtěl jsem tím říct, že i takový člověk si třeba bude za pár let pro svou "lásku" a její projevy nárokovat stejná práva jako dnes buzeranti.
Ty pochody jsou nesmysl. Buzny byli vždy, to je pravda. Za komoušů i třeba za třetí říše. Jenže rozdíl je v tom, že svou úchylku nedávali veřejně najevo, ale prdele si prznili pěkně doma v soukromí.
Vadí mi, že dnes se ty pochody staví tak, že oni jsou hrdí. A heterosexuálové aby se za svoji orientaci pomalu měli stydět.
Ty průvody podporují města a různé organizace. Kdyby raději podporovali zvýšení porodnosti, podporu tradiční rodiny, postavili dětský hřiště nebo koupili do nemocnice nějaký vybavení atd...

Mně se nelíbí, jak to nazývají "Pochod hrdosti". Hrdý mám být na něco, co jsem dokázal vlastní pílí, prací a podobně, ne na něco, za co nemůžu a co nemůžu ovlivnit. To je, jakobych byl hrdý na to, že mám dvě oči, nos, dvě ruce a tak podobně.
Jinak ať si každý (v soukromí) dělá, co je mu libo, pokud tím neškodí jiným.

Tak tet jsem se kouknul na pár fotek a nečekal jsem že to bude tak brutální. Pak ať se nediví že je spousta lidí nebere když se takhle producírují v ulicích. Tuti pochody jsou důkaz že homosexualita je nemoc, zdravého člověka by to nenapadlo.

je to vsechno nejak zvraceny, do 10ti let bude heterosexual povazovanej za uchyla:)) nikdo to nikomu nebere, nemuzou za to, ale aby se takhle zviditelnovali a jeste se vlastne povysujou nad ostatni normalni lidi ??::)
Tahle doba je fakt prastena, stejne jako rovnatka, obrovsky brejle, pestrobarevny cepice....atd, kdysi by si to nikdo na sebe nevzal a kdyz uz to nosil, chodil kanalama, dneska cim vetsi prastenost, tim jses vic cool, nebo IN.

Bohuzel media to znacne prikrmujou a i v TV je to samej chomik, takze asi tak.

Takovejch nenávistnejch příspěvku. Hlavně se všichni schovávaj za to, že tolarujou, ale jen pokud ostatní nedávaj homosexualitu veřejně najevo. Samozřejmě, že je to sprostá nenávist a netolerance. Například existujou pochody s harmonikou a trumpetama - taky neřikám, že jsou ty lidi narušení a ještě se tím chlubí. Podobně jako dance party apod.

Potvrzuje to směsku nepříspusobilejch a netolaretních lidí, která tu zbyla..

Azore, hlavně, že ty jsi tak tolerantní k názorům se kterejma nesouhlasíš...
Dovol i ostatním lidem jejich názory. Já ti neberu tvůj, klidně si s těma bukvicema choď v průvodech s vystrčenou prdelí, ale zase ty toleruj názor můj, že bukvice jsou úchyláci a ještě navíc bez kapky soudnosti, když svoji úchylku musí prezentovat tímto způsobem.

vlezu sem jako do odpočinkové větve, a místo ní - samé hospodské názory.
mi jsou tito lidi srdečně ukradení. nepořvávají po mě, že jediné správné heslo je "nic než národ" nebo "kdo neskáče není čech" či podobné pako.

považuju za stejně úchylné, když se na ulici výstavně olizují dva lidi, a je mi fuk, jestli jsou to většinoví heteropuboši, nebo 4% menšina.

Například existujou pochody s harmonikou a trumpetama - taky neřikám, že jsou ty lidi narušení

tak s tím bych zásadně nesouhlasil, tito debilové jasně narušení jsou. dechno je mentální smrt, horší než program novy.

já se trvale považuju za netolerantního brtníka, ale ocaď až pocaď.
edit:

Tahle doba je fakt prastena, stejne jako rovnatka, obrovsky brejle, pestrobarevny cepice....atd, kdysi by si to nikdo na sebe nevzal a kdyz uz to nosil, chodil kanalama, dneska cim vetsi prastenost, tim jses vic cool, nebo IN.

no a? v čem je do pr... problém?

Vubec jsem nezaznamenal, ze nejakej pruvod byl.

Nevadi mi to, za komancu byly lampoionovy pruvody, dneska jsou tyhle, kazda doba ma svy.

Jinak ale je to podobny jako s cernochama, kdyz nekde jsou, tak o nich hned vite, jsou hodne slyset. Jak byli leta utlacovany, tak dneska maji pocit, ze musi davat najevo, ze uz nejsou a ze jsou rovnopravny s ostatnima. Tohle je stejny, taky maji potrebu na sebe upozornit a dokazat si, ze nejsou menecenny.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...