Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Česku hrozí obří pokuta za diskriminaci Romů ve školách

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kampus-zakladni-vzdelavani-cesku-hrozi-obri-pokuta-za-diskriminaci-romu-ve-skolach-311779

Vojín Kotas, já mám dotaz: Brání někdo cikánským nebo romským dětem ve vzdělávání v normálních školách? A pokud ano, proč?
BTW: Kdysi si někdo dal práci a spočítal kolik spolků má u nás.v názvu nebo ve stanovách slovo Rom nebo Cikán. Snad asi 180.
BTW2: Kdysi dostala tisková slepice ministerstva školství dotaz, jak hodlá její ministerstvo prošustrovat miliony co dostalo na vzdělávání romských dětí. Z její odpovědi:

"Předpokládáme revizi stávajících analýz, využití validních a aktuálních dat a pochopitelně i realizaci šetření v oblastech a tématech, které dosud monitorovány nebyly, a přesto jsou pro zabezpečení efektivního proinkluzivního prostředí nezbytné."

https://www.aktualne.cz/r~i:article:706069/?lp=1

Ostatně soudím, že Evropská Unie musí být zničená.

Příspěvek do debaty

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat