a ještě cenzurujou pravdivý projev s plakátem. To je ta svoboda slova a demokracie? jako plátce poplatku mám právo aby odvysílaly pravdu a ne výsměch
a ještě cenzurujou pravdivý projev s plakátem. To je ta svoboda slova a demokracie? jako plátce poplatku mám právo aby odvysílaly pravdu a ne výsměch