Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Prezident Petr Pavel a summit NATO

Mě to vysvětlovat nemusíš. Každá armáda si je drží a pořád se vyvíjí nové. Jsou nezastupitelné při přepadech a urychleném obsazení nových pozic. V mé první poznámce pouze bylo, že důležitost našeho zastoupení v NATO je hodně malá a tanečky okolo toho kdo pojede do Turecka jsou směšné a jde tam spíš o osobní ambice než o to co tam naši politici výhodného pro naši zemi vyjednají. V těch grafech v odkazu na mém příspěvku je krásně patrné jak bezvýznamnou roli naše země hraje v těchto strukturách. Další dokreslení situace je v dnešním článku v MF DNES s nadpisem " Naši vojáci by na Ukrajině umřeli".

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat