Tanky budou potreba vzdy - hlavne na potlaceni nepokoju vlastniho obyvatelstva.
V realne valce dnes nemaji smysl, protoze tank sunda kazdy jouda z ramene odpalovanou strelou, pripadne jej znepohyblivis dronem a dalsim se pak zbavis posadky az vykoukne a bude se snazit to opravit.