Zbrojní iniciativu jsme například zavedli bez "nich" a ukázala se být úspěšná a důležitá.
Navíc se ukazuje, že počty tanků ve válce už dávno nejsou ten rozhodující faktor, jinak by se třídenní operace netáhla už pátým rokem.
Ale co si o tom myslíš ty moc důležité stejně není, protože budou, jako vždycky, rozhodovat bez tebe 