oni o ničem nerozhodli, jenom řekli "než to pořádně prostudujeme, než vyslechneme všechny strany, bude to trvat pár měsíců. Proto prozatímně ať to zůstane jako vždy od roku 1999, kdy jsme do NATO vstoupili
Vzdyt to pisu. Predbezne opatreni se vydava, aby se zabranilo vyznamne skode. Treba aby jedna strana nerozprodala majetek nebo neublizila protistrane nez dojde k rozhodnuti.
K nicemu takovemu by v tomto pripade nedošlo - neucast prezidenta na jednom jednani NATO by nic nezpusobyla. Opreli to pouze o ustalenou zvyklost, ze tam prezident jezdival.
Na druhou stranu budme radi za PePu, mohla tam sedet mlada a pohledna. PePa na rozdil od ni vypada na fotkach dustojne.