Si myslíš, že zájmy Klause a vlády ČSSD či Zemana a vlády Fialy byly stejné? A zakazovali snad prezidentům ministři účast?
Utekl ti maly detail. Klaus i Zeman byly osobnosti s vlastnim silnym nazorem. Nebyly to marketingové ovladane výtvory jako PePa.
PePa nehaji zajmy CR ani vlady. Haji zajmy zbrojaru, za kterou lobuje Kolar, zajmy EU a NATO a zajmy CR, za kterou byl zvolen jsou u nej az na poslednim miste.