Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Prezident Petr Pavel a summit NATO

Si myslíš, že zájmy Klause a vlády ČSSD či Zemana a vlády Fialy byly stejné? A zakazovali snad prezidentům ministři účast?

Utekl ti maly detail. Klaus i Zeman byly osobnosti s vlastnim silnym nazorem. Nebyly to marketingové ovladane výtvory jako PePa.
PePa nehaji zajmy CR ani vlady. Haji zajmy zbrojaru, za kterou lobuje Kolar, zajmy EU a NATO a zajmy CR, za kterou byl zvolen jsou u nej az na poslednim miste.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat