Si myslíš, že zájmy Klause a vlády ČSSD či Zemana a vlády Fialy byly stejné? A zakazovali snad prezidentům ministři účast?
Po výletech, jak píšeš jezdili všichni. A jeden nás chtěl zatáhnout na východ, případně střílet novináře, vzpomínáš?
Jestli to u ÚS předběžně měli, netuším a je mi to jedno. Přečti si rozhovou s Kyselou; ÚS nepochybně tušil, že nějaká žaloba ze strany prezidenta příjde jistě několik týdnů (viz to cílené a zbabělé odkládání Babišova rozhodnutí), vždyť se o tom všude psalo, mluvilo. Na druhé straně, oni o ničem nerozhodli, jenom řekli "než to pořádně prostudujeme, než vyslechneme všechny strany, bude to trvat pár měsíců. Proto prozatímně ať to zůstane jako vždy od roku 1999, kdy jsme do NATO vstoupili." Nic víc a nic míň. Vydat předběžné opatření ani náhodou # rozhodnout.
Že prý ústavní puč… 