Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Prezident Petr Pavel a summit NATO

To nijak nerozporuji, je to názor jednoho právníka. Já právníkem nejsem.

Uváděl jsem to jen proto, abych opravil tvé tvrzení, že předběžné opatření vzešlo z ÚS. Před pár dny jsem měl rozkliknutou celou tu prezidentovu žalobu, ale dnes jsem ji už nevypátral (a nechce se mi tomu nějak usilovně věnovat), takže G. mi vyplivl tenhle odkaz.

--
Jinak, nedokážu si představit, že by Babiš a spol. zakázali summit třeba Zemanovi nebo Klausovi. To je jen msta Macinky za Turka - a Babiš musí "poslouchat", když ho ty dvě strany drží v šachu. I kdyby sám třeba takové komédie neorganizoval.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat