Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Prezident Petr Pavel a summit NATO

PePa o predbezne opatreni nezadal. To byla iniciativa US.

Není to pravda. Žádal:
https://www.ceska-justice.cz/2026/06/preuss-zaloba-prezidenta-dobre-napsana-predbezne-opatreni/

Kdo je nebo není "vedoucím", je asi jedno, ne? Prezident je nejvyšší ústavní činitel a nejvyšší představitel státu, myslíš si, že by ho měl dirigovat ministr? Já osobně na jeho místě bych na summit nejel, dostat vypeskováno od D.T., že neplníme své závazky. Vypeskováno mají dostat Fiala a Babiš.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat