PePa o predbezne opatreni nezadal. To byla iniciativa US.
Není to pravda. Žádal:
https://www.ceska-justice.cz/2026/06/preuss-zaloba-prezidenta-dobre-napsana-predbezne-opatreni/
Kdo je nebo není "vedoucím", je asi jedno, ne? Prezident je nejvyšší ústavní činitel a nejvyšší představitel státu, myslíš si, že by ho měl dirigovat ministr? Já osobně na jeho místě bych na summit nejel, dostat vypeskováno od D.T., že neplníme své závazky. Vypeskováno mají dostat Fiala a Babiš.