Jak jsem pochopil budou tam muset letět dvě letadla, aby se nám náhodou nezabilo celé vedení státu. A určitě tam bude mít naše republika čítající deset miliónů obyvatel a 30 tisíc vojáků nejdůležitější slovo. Našich pár desítek tanků, pár desítek letadel a "protiletadlové vojsko" tam bude mít nebetyčný význam. Určitě vše rozhodnou jak bude chtít naše "nejdůležitější" země v náš prospěch. Pokud vím tak za posledních 100 let se vše rozhodovalo o nás, bez nás. 