Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Prezident Petr Pavel a summit NATO

Co se to tu děje? může si stěžovat a soud může vydat PŘEDBĚŽNÉ nikoliv definitivní verdikt . To co dělá tak ukazuje že kope kolem sebe jako děcko na pískovišti , lid zastupuje zvolená vláda a ne opoziční kámoš.jinak to popírá demokratický stát a volby, NENÍ TU PREZIDENTSKÝ SYSTÉM

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat