Co se to tu děje? může si stěžovat a soud může vydat PŘEDBĚŽNÉ nikoliv definitivní verdikt . To co dělá tak ukazuje že kope kolem sebe jako děcko na pískovišti , lid zastupuje zvolená vláda a ne opoziční kámoš.jinak to popírá demokratický stát a volby, NENÍ TU PREZIDENTSKÝ SYSTÉM