Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem náhrada za mp3 přehrávač

Dobrý podvečer.
Odchází mi baterie v mp3 přehrávači San disk 32Gb.
Co jsem se díval, tak v s podobnou kapacitou jsem nic nenašel.
Nepotřebuju 100 funkcí, poslouchám jen mluvené slovo.
Narazil jsem na jakési přehrávače asi na filmy za 12 - 17 000 Kč, což je pro mne nonsens.
Má někdo tip?
Díky.

Předmět Autor Datum
Nestačí přehrávač v mobilu?
Wikan 06.10.2024 21:34
Wikan
Libovolný dnešní smartphone.
Prasak 06.10.2024 22:05
Prasak
To je to. Telefon mám tlačítkový a vystačí mi kredit za 300 na čtvrt roku. A je rozdíl mezi pár gram…
čumil old 07.10.2024 19:42
čumil old
Jsou i přehrávače s podporou MicroSD karet. Např.: https://www.sencor.cz/mp3-prehravac/sfp-4408-rd (…
Wikan 07.10.2024 19:48
Wikan
Ony budou umět přehrávat MP3 i nějaký tlačítkový telefony. Jen konkrétně neporadím, protože segment…
Prasak 07.10.2024 20:34
Prasak
Myslím, že téměř všechny tlačítkové telefony. Rádio a mp3 přehrávač je naprostý standard snad i u al… poslední
mll 08.10.2024 15:12
mll
Díky, považujte to za vyřešené.
čumil old 07.10.2024 20:36
čumil old
Nějaké takové krámy do 300 korun maji běžně obchody s čínským zbožím. Myslím že i za daleko nižší ce…
mll 08.10.2024 15:10
mll

To je to.
Telefon mám tlačítkový a vystačí mi kredit za 300 na čtvrt roku.
A je rozdíl mezi pár gramy sandisku a "čtvrt kilem" smartfounu.
Možná to tak dopadne.
Bude foun fungovat i bez simky když se bude používat jen jako přehrávač?
No a asi se poohlédnu po něčem malinkém.

Myslím, že téměř všechny tlačítkové telefony. Rádio a mp3 přehrávač je naprostý standard snad i u aligátorů pro důchodce. Ale trh jsem zase hodně let nesledoval, tohle byl můj dojem když jsem naposledy kupoval telefon a to je hodně dávno.

Nějaké takové krámy do 300 korun maji běžně obchody s čínským zbožím. Myslím že i za daleko nižší ceny, že modrá beruška stála tak 50 korun (nedaří se mi to vyhledat v online světě něco jako tohle https://m.media-amazon.com/images/I/51N-ukQ5WmL._AC_.jpg u těch našich číňanů to měli dost dlouho). Předpokládám, že to samé se dá najít na aukru. Zrovna nedávno jsem v jedné takové čínské prodejně koukal na bezdrátová (BT) sluchátka s funkcí mp3 přehrávače za 249 korun.
Všechno je to teda na SD (většinou mikro) kartu, no ale 32 GB sd stojí 150 korun a odpadá loadování souborů do toho přehrávače. Rozhodně bych se tomu nebránil, i když nedávno tu byl někdo, kdo psal, že to rozhodně nechce. Takovou interní paměť tam nikdo montovat nebude, když jsou k dispozici levné sd karty.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru