Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Slovakistan na ceste k Anarchii a utopický svet.

Prečo je to realitou čo píšeš v prvom poste? Podľa mňa je príčinou arogancia. Všade som počul sťažnosti pred voľbami a keď došlo na deň kedy bola možnosť voľby tak zrazu mali iné priority. Podľa volieb z minulého roka máme na Slovensku vyše 60% sociálno-komunistické zmýšľanie ale toto musí každému dôjsť že neodpovedá realite. Netuším aké silné zastúpenie tam bude ale určite nie väčšina. Prečo tie voľby nie sú povinné? Sakra veď je to jeden deň za niekoľko rokov. Zaberie to len niekoľko minút a pre ľudí čo si neuvedomujú silu každého hlasu by to hneď vyriešilo problém. To je tak keď si milión ľudí v krajine povie že: "jeden hlas nič nespraví" a pritom je to milión hlasov. Ono sa to dá povedať aj inakšie. Každú rodinu to bude stáť za trvanie tohto volebného obdobia, dajme tomu 5000€(len môj odhad ale určite to bude minimálne štvorciferné číslo). Ak by to dajme tomu bola takáto suma ako sa k tomu postavím ja alebo niekto iný? Koľko hodín hľadania informácií z rôznych zdrojov stojí za to ušetriť takúto sumu? Určite by som tomu venoval ešte viac času. Lenže už je neskoro, je odvolené a čakajú nás ťažké roky. Ekonomická kríza je pravdepodobne už ukončená, inflácia je pod kontrolou a podniky už mali čas spamätať sa z pandémie. Bolo to najťažšie obdobie nie na Slovensku ale plošne pre celý svet. Prečo musí Slovensko v ťažkom období pokračovať? Najlepšie na tom je že fico pred voľbami strašil že bude zle. Tak teraz je to v stave realizácie. Vlastne teraz môže na to odpovedať že hovoril, bude zle. Sme ale zvyknutý pretože tu vždy bolo zle viac či menej od konca druhej svetovej :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat