Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Krajské a senátní volby 2024

Ja pripojim Piraty, kde vedeni nabidlo odstoupeni. Libil se mi Bartošův komentář;

Bartoš připusti, že roli mohl sehrát i jeho ministerský projekt digitalizace stavebního řízení, který je častým terčem kritiky. „Piráti jsou ve vládě zodpovědní za celou řadu dalších věcí. Nezastírám, že toto mohlo mít vliv. Nemohli jsme projekt odkládat a já osobně čelím kritice dlouhodobě, ačkoli si myslím, že jsem nemohl jednat líp,“ řekl Bartoš.

Odmítl však, že by prohra mohla mít dopad i na jejich podíl na vládní koalici. „Krajské volby bych s účastí na vládě nespojoval. Už s ohledem na průzkumy, kdy piráti mají celostátně v průměrech devět procent,“ dodal.

A jeste vyjadreni vrchniho signala

Fiala: Výsledek odráží realitu
„Výsledek odráží realitu, nemohu ho považovat za úspěch ani za neúspěch,“ uvedl k výsledku krajských voleb předseda ODS Petr Fiala. ANO podle něj nepochybně posílilo.

Takze to pro ODS (a obecne petikoalici) není neúspěch? Nevím co mu v té bublině, ve které žije napovidali. Predstavuju si to asi jako ve filmu Pátý element, když kolem Rubiho Rhoda pobíhala jeho suita.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat