Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Konec hotovosti

Tie pribehy su ujete, ale mohli sa stat lebo na blbca narazis kdekolvek.
Na tu mrdku z benzinky by som zavolal jej sefa a nechal ju na mieste vyhodit, ak nie spravil by som benzinke solidnu reklamu na vsetkych sockach, pretoze zenska uz vyrazne prekrocila svoje pravomoci.
Ak by odmietla platbu odisiel by som bez platenia, predtym si natocil na mobil ako odmieta moju platbu.
Predpokladam, zeby zavolal policajtov, ktory by si mi neskor predvolali, ale mne by to za to stalo, pretoze by som mal super pribeh na net do rubriky zrazka s blbcom.

Btw raz sa mi stalo trosicka nieco podobne...na pumpe som natrafil na manicku za kasou.
Rano som siel k zakaznikovi, zastavil sa na pumpe, zaplatil a pooobede mi volali policajti, ze pumparka mi nieco zle nablokovala a mam to prist doplatit.
Ked som poobede siel od zakaznika domov a zastavil som sa tam cakala ma nasrata zenska za pokladnou, co ani nepodakovala, ze som sa unuval vyrovnat jej manko.
Kludne som mohol odmietnut ist vcokolvek vyrovnat s tym, ze na kamerach vidiet ako platim sumu, co mi vysla z terminalu, takze by mala manicka trosku problem dokazovat mi nejaky umysel, ci skodu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat