Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Konec hotovosti

Od Covidu jsem si zvykl platit kartou, je to pohodlnější pokud to jde (někde berou jen hotovost). Ale jsem zvyklý mít hotovost, kdyby náhodou karta nefungovala, už se mi to taky stalo u kasy v jednom hyperqelbu (nevím proč, v hyperqelbu byl bankomat a ten s tou kartou neměl problém). Tak jsem zaplatil hotovostí. Kdybych neměl, tak tam ten vozík nechám a budu mít pocit, že se nic nestalo. Ale byl jsem svědkem u benzínky, týpek natankoval a karta nefungovala, hotovost prý neměl (já taky platím benzín kartou ale tu tisícovku ve šrajtofli vždy mám, co kdyby náhodou), raději jsem odešel, nemusím vědět úplně všechno. Kolegovi se prý stalo, že byl někomu naproti na Ruzyni, chtěl si vybrat nějaké peníze, ale tři bankomaty ho odmítly a ten třetí mu pohrozil, že při dalším pokusu mu karta bude zabavená. Když si zjišťoval co se stalo, prý v tu půlhodinu měli v jeho bance výpadek systému. A mně se nedávno stalo, že jsem v lázních kupoval lázeňské oplatky, chtěl jsem platit kartou ale zapomněl jsem si ji v pokoji, prodavačka odmítla hotovost, že už to namarkovala kartou a neví jak to zrušit (tak jsem si skočil do pokoje a zaplatil kartou).

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat