Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tour de France 2024

Ano, je to tu zase. Včera skvělá podívaná (až na ty tři přelomený zuby Jana Hirta ještě před startem - smůla a nezvládnutá organizace, diváci byli tam, kam se vůbec dostat neměli). Romainu Bardetovi jsem žluťáka přál, jeho mladý kolega van den Broek mu k němu vydatně pomohl. Závěr byl strhující, trnul jsem, aby je peloton nedojel, bylo to hodně těsné.
Těším se na další průběh, letos se konečně sešli všichni nejlepší jezdci - Pogačar, Mohorič, van Aert, van der Poel, Vingegaard, Evenpoel, ... Tipovat celkovýho vítěze si vůbec netroufnu, ale na 90% to bude někdo z těch šesti jmenovaných, přál bych to van der Poelovi.
A jak to vidíte vy?

Předmět Autor Datum
Sportem ku zdraví. :beer:
Yarda 30.06.2024 11:05
Yarda
Podle celkově mě vyhraje Pogačar, minimálně s 5 minutovým náskokem. Já jsem taky moc rád, že včera v…
L-Core 30.06.2024 15:32
L-Core
Druhá etapa ukázala, že Pogačar i VIngegaard jsou ve skvělé formě, škoda jen, že Pogačar obral Barde…
Zdenál 30.06.2024 18:15
Zdenál
Tak Cavendish to dokázal! :-) Moc jsem mu to přál, ale zároveň jsem tomu (39 let prostě nezapřeš) mo… poslední
L-Core 03.07.2024 18:14
L-Core

Podle celkově mě vyhraje Pogačar, minimálně s 5 minutovým náskokem.
Já jsem taky moc rád, že včera vyhrál Bardet :-) Poslední Tour a poprvé ve žlutém.
Loni mi Pinot nevyšel, taky jsem mu moc nějaký úspěch přál.

Jednu etapu bych přál Cavendishovi.
Taky bych si přál klasikářskou etapu s únikem dvojice WvA & MvdP, maximálně ještě s Pidcockem :-)

Druhá etapa ukázala, že Pogačar i VIngegaard jsou ve skvělé formě, škoda jen, že Pogačar obral Bardeta o žluté tričko.
Tleakám pořadatelům za trasu, žadné 2 - 3 etapy na rozjezd, hned se musí makat. A poslední etapa časovka přes 30 km, se startem i cílem u hladiny moře, 8kilometrovým stoupáním se sklonem skoro 6 % a nejvyšším bodem kolem 500 m - to bude pěkná divočina, tam se může stát cokoliv!

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru