Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Rusko vs Ukrajina 10

Kecas, GPS municia, ci rakety sa samozrejme pouzivaju dalej. Sam dobre vies, ze rusit gps signal na velkom uzemi nejde, to sa moze stat na nejakom konkretnom useku fronty, takze nie vsade sa daju pouzit. Rakety riadene gps signalom lietaju dalej. Keby si to studoval viacej vedel by si, ze raketa ma casto aj nieco ako offline mapu s lidar radarom, cize vie kam ma letiet aj po uplnej strate gps signalu. Pokial viem rusaci nieco take nemaju.
S300-S400 nie su sice najnovsie veci, ale rakety, ktore ich likviduju su starsie o 10-20 rokov.
Abramsy stiahnute neboli, to maisntream (huraa nie?) kecal, len ich nie je tolko aby boli viditelne nejako extra. Schvalne sa pozri kolko ich bolo dodanych na UA.
Husiovia maju aj moderne zbrane, asi ta opat krmi mainstream, ale ja som videl, ze pouzivaju vlek pozorovacie drony, riadene rakety a dokonca aj dialkove ovladane morske drony podobne ako UA. Pripadne maju na dialku ovladane lode, videl som utok na grecku nakladnu lod, kde k nej priplavala asi 7m dlha, na dialku ovladana lod a vybuchla...na jej palube nikto nebol a predsa menila smer.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat