Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Aféra s kelímky na Majálesu: Byli tam nepříčetní lidé, tvrdí pořadatelé. Jak může někdo prodávat pi…
nerady 29.04.2024 22:42
nerady
Tak mě napadlo, přímo v hlavě, když je nějaký fotbalový zápas že jsou v hledištích oddělováni fanouš… nový
Yarda 30.04.2024 08:28
Yarda
Hlavně oddělit plotem ty příčetné od nepříčetných ]:) nový
Jan Fiala 30.04.2024 08:38
Jan Fiala
To je vůbec nějaká divná organizace záloh. Co jsem zatím kde byl, tak to fungovalo tak, že kdo do ke… poslední
Wikan 30.04.2024 12:16
Wikan

Aféra s kelímky na Majálesu: Byli tam nepříčetní lidé, tvrdí pořadatelé.

Jak může někdo prodávat pivo nepříčetným lidem. Jedná se jen o okrádání spotřebitelů a pak když dojdou peníze tak se na ně pošle policie a ta proti okradeným zakročí, jelikož pomáhá a chrání, bohužel zloděje.

Tak mě napadlo, přímo v hlavě, když je nějaký fotbalový zápas že jsou v hledištích oddělováni fanoušci těch mužstev, aby se spolu neprali ještě na hřišti (tedy jen jsem to slyšel, sám tam nechodím). Pokud na "majálesu" byli podobní týpci, tak to tam skončilo ještě dobře.
:beer:

To je vůbec nějaká divná organizace záloh. Co jsem zatím kde byl, tak to fungovalo tak, že kdo do kelímků točil, ten taky vracel zálohy. A bylo úplně jedno, že ten kelímek byl původně z úplně jiného stánku. Oni už si to pak mezi sebou vyúčtovali.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru