Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ať jdou do války důchodci

Já, já, já jenom já. Nikdo nikoho zatím nikam nenutí. Na rozdíl od tebe ale většina důchodců mužů absolvovala základní vojenskou službu. Pokud seš budoucnost této země tak napiš co jsi pro ní udělal. Ty přehrady, elektrárny, strojírny, pivovary, cementárny, silnice, železnice se zde sami nevybudovaly. A ti lidé co je budovali měli daleko méně strojů a daleko více dřiny než když se to staví nyní. Pokud se budeš snažit tak si do důchodu můžeš také našetřit a užívat. Pokud si myslíš, že všichni fandí Babišovi tak seš na velkém omylu. Podle tvého vyjadřování jsi na daních zatím neodevzdal ani dvacetinu toho co jakýkoliv důchodce v tomto státě.
Jen pro doplnění. Do války nyní musí jít mladí jelikož to bude válka plná elektroniky a my staří s ní neumíme. Nemám žádný dron, neumím ovládat moderní navigační přístroje, GPS, auta prý řídíme špatně atd. Na to abych se válel v zákopu už v 70 letech nemám zdraví a na rozdíl od tebe i když nebudu povolán mám hodnost důstojníka v záloze. Kdybych byl povolán tak by si mě musel stejně ve válce poslouchat.:-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat