Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem eDoklady a další vládní "digitalizace"

Jak jsem psal vcera, tak jsem mel pravdu:

„Úplně všichni ví, že základní registry jsou v tragickém stavu a všichni jim říkali, ať to do nich nepouští a nejdříve se vyřeší ten core. Ne, oni potřebovali PR, tak to tam pustili a všechno je v hajzlu,“ citoval jeden z telefonních hovorů Piskáček.

Piskáček původní nefunkčnost aplikace zase vnímá jako ultimátní argument pro to, proč by v České republice neměla probíhat digitalizace, dokud jsou u vlády Piráti. „Jestli někdo potřeboval ultimátní argument, proč u nás, dokud jsou u vlády Piráti, nic nedigitalizovat, dostal ho na stříbrném podnose. Jen se modlím, aby se nepustili do digitálních voleb!“ napsal s tím, že to už by mělo potenciál atomovky.

Půr zvážil, zda by dosavadní krach aplikace neměl být důvodem pro to, aby místopředseda vlády pro digitalizaci podal rezignaci. „Já teda nevím, ale když vystřelíte do světa zbytečnou aplikaci, která vypne ostatní služby a vrátí celý stát tak o 15 let zpět, tak je to asi na rezignaci, ne?“ ptal se novinář.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat