Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nenasytni duchodci!

Já poslední dobou pozoruji, že se v médiích řeší jen důchodci. Nevím co za tím je, ale jelikož je to 3 milióny voličů tak to nějaké politické strany asi po volbách nerozdýchají. Zajímalo by mě zda za tím stojí ANO a nebo 5 koalice neví co dělá. Jinak pro tazatele odpovídám jelikož jsem už nějaký pátek v důchodu. Většina důchodců nepročuměla svůj život do mobilu a pracovala a spousta pokud jim to zdraví dovolí pracuje i v důchodu. Pokud je zaměstnavatel zná a není na pracovní pozici potřeba velké fyzické námahy tak je rád zaměstná. Před cca 15 lety sem byl přítomen u výběrového řízení na polní komunikace rozpočtově za cca 7 miliónů. Výběrko vyhrála firma, která to stavěla za polovinu rozpočtové ceny. Když jsem pak jezdil na stavbu, tak mimo stavbyvedoucího tam pracoval samý PRDUCH. Další věcí je, že generace nynějších důchodců si věci kupovala až když si na ně našetřila peníze. Mladí nyní nešetří a vezmou si radši úvěr, proto se můžeš dočíst, že nějaký důchodce přišel o statisícové částky. A aby měla tvoje dušička pokoj, většinou to po důchodci zdědí někdo mladší.:-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat