Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem AI: Kterou a jak používáte?

Mám skúsenosť len s bezplatnými službami a aj tieto už majú isté náznaky inteligencie.

Ti jebe? To je čo za náznak inteligencie, že máš vyložene v trénovácich dátach:

Koľko kôl má auto? Štyri.

A používateľ sa spýta "Koľko kôl má auto?" a LLM odpovie "Štyri.", to je inteligencia? Lebo toto je celé čo LLM robí. A ty hovoríš "O je to chytré, ono to vie že to má 4 kolá" ale pri tom že to len zopakoval na základe trénovacích dat, to už nevidíš.

Ja robot reálne nie je. Ani zďaleka. Neviem čo za trávu ťaháš, ale ja na ulici roboty nevidím. Ten Optimus 2, aj Atlas je len kus železa čo sa pohybuje pomocou Joistiku alebo vopred natrénovaných pohybov (s tým že mu musíš ukázať QR kódy a označkovať oblasť kde sa má pohybovať). Samo to nevie nič. Polievku to rozhodne neuvarí. A ešte stále je to dosť nemotorné aj pri niektorých pohyboch na určitých terénoch. Dokonca tá Tesla Optimus 2 vyzerá viac nemotorne než Atlas od Boston Dynamic.

Ak spravia čoilen polovicu snahy pre tento segment tak niekedy 2030-3035 budú po uliciach pobehovať milióny robotov ako v tom filme. Odhaduje sa že to môže byť aj skôr.

Snívaj.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat