Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Občanka v mobilním telefonu

Tak jsem dnes zaslechl. V Číně už to mají vymakané tak, že když vstoupíš na přechod na červenou tak tě umělá inteligence identifikuje, napaří ti pokutu a než ten přechod přejdeš tak ti to srazí z účtu. Už se těším jak to samé bude fungovat při telefonování za jízdy. Osobně se totiž domnívám, že za pár let zakážou telefonování i když telefon nemáš v ruce. Sám jsem zažil, že i při telefonování pomocí těchto prostředků, jsem byl schopen zastavit na zelené na semaforu. Jak to vidíte kolegové diskutující vy?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nijak jsem nepostřehl, jak tvé myšlenky souvisí s občankou v mobilu.
Jan Fiala 14.12.2023 10:14
Jan Fiala
Pokud máš občanku v mobilu, tak kde je mobil, tak je tam i občan. Jelikož se místo mobilu dá už přes…
nerady 14.12.2023 15:47
nerady
Uz davno muzes lidi sledovat diky mobilu, na to tam nepotrebujes mit obcanku. Na to potrebujes sparo… poslední
Jan Fiala 14.12.2023 21:43
Jan Fiala

Pokud máš občanku v mobilu, tak kde je mobil, tak je tam i občan. Jelikož se místo mobilu dá už přesně určit pomocí GPS tak je to snad logické, že to začnou úřady využívat. Už nyní se snaží o prolomení bankovního tajemství.:-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru