Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Filmy s dlouhou stopáží

Jaký je Váš názor dlouhé filmy? Teď se promítá v kině Zabijáci rozkvetlého měsíce který má 3 hodiny 20 minut a kolikrát čtu, že někdo by na to šel, ale kvůli délce nejde což docela chápu. Podle mě jen málo filmů dokáže tu dlouho stopáž si obhájit. Z letošních dlouhých filmů co jsem viděl na stříbrném plátně (Babylon, John Wick 4, Oppenheimer, Zabijáci rozkvetlého měsíce, Indiana Jones a nástroj osudu) si stopáž dokáže obhájit jen Babylon. Zbytek kromě Indyho jsou výborné filmy, ale ještě nějaký čas ve střižně by jim neuškodilo.
Dále pak vidím problém, že v dnešní době jsou lidi si schopní pustit film na telefonu (nechápu) což je logický, že u toho člověk nevydrží 3 hodiny a dále je to i vliv sociálních sítí ala Tik Tok kde videa mají max okolo 20 vteřin a nejsou schopní vydržet u něčeho kvalitního.

Za mě dlouhé filmy klidně, ale opravdu ne každý film si to může dovolit.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Film by mel byt tak dlouhy aby odvypravel co odvypravet ma. Treba LotR/Hobit je i v director cut "kr…
Dwane Dibbley 01.11.2023 16:37
Dwane Dibbley
Avatar jednička mne uchvátil vizuálně, byl jsem na něm dvakrát; právě kvůli nevídané kráse přírody n…
Pavel 01.11.2023 17:08
Pavel
Tak si to pauzni :) Problem avatara je, ze to je jen libiva grafika, filmove o nicem. Jednicka vykra…
Dwane Dibbley 01.11.2023 18:06
Dwane Dibbley
Avatar ac ho mam rad, tak je to predevsim ciste audiovizualni zazitek ktery je nejlepsi videt v kine… poslední
Al Capone 01.11.2023 18:15
Al Capone

Avatar jednička mne uchvátil vizuálně, byl jsem na něm dvakrát; právě kvůli nevídané kráse přírody na Pandoře bych tem film nechtěl kratší.

Avatar dvojka už na mne dojem neudělal, přišlo mi to vizuálně podstatně pod úrovní jedničky; i když moře a voda vůbec byla fajn, ale suchozemské přírodě se to ani zdaleka nepřiblížilo.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru