Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Když ideologie vyhrává

https://www.dailymail.co.uk/news/article-12473521/Retired-social-worker-quizzed-hate-crime-police-sticker-Stand-Trans-poster.html

penzistku doma navštívila policie. Penzistka byla podle policie vyslýchána kvůli podezření z trestného činu z nenávisti. Zastavila se totiž na ulici, aby si vyfotila nálepku s nápisem „Nechte muže mimo prostory vyhrazené pouze ženám“. Nálepka byla umístěna na plakát LGBT+ se sloganem Stand By Your Trans.

Tohle je ta predsudecna nenavist v praxi, kdy tě obviní za něco, co jsi ještě neudělal?
V tom hrabství maji 10% objasnenost trestných činů. Pokud se policie venuje duhové agendě a obtěžování lidí, není se čemu divit.

loading...
Předmět Autor Datum
V Polsku zase policajti šikanují ženský, co samovolně potratily. Opět nadvláda ideologie.
Prasak 04.09.2023 08:12
Prasak
Dnes keď muž povie že je žena a ide do ženských verejných spŕch / záchodov, tak je pervert. Dnes ke…
Ale 05.09.2023 10:45
Ale
[kemel-vtip.jpeg]
jirka44 05.09.2023 12:13
jirka44
:-D:-D:-D Dokonalý!
Zdenál 05.09.2023 12:48
Zdenál
Prostě začíná zánik naší civilizace vlastní silou. Jde jen o to jak dlouho to bude trvat.:-)
nerady 05.09.2023 20:39
nerady
Souhlas. A osobně je mi to tak nějak úplně jedno ;-) Já a manželka to doklepeme v pohodě, pak ať se… poslední
L-Core 05.09.2023 21:00
L-Core

Dnes keď muž povie že je žena a ide do ženských verejných spŕch / záchodov, tak je pervert.
Dnes keď žena povie že je muž a ide do mužských verejných spŕch / záchodov, tak je to jej právo.

Ak niekto povie že je to nesprávne, tak je obvinený z nenávisti proti LGBT.

Už len čakám na unisex toalety a sprchy. Čoskoro keď pôjdeš na kúpalisku do spŕch, budeš musieť povinne všetky pohlavia si očumovať svoje "privátne" časti.

Osobne by som všetkých tých čo tu rozširujú LGBT propagandu do extrémistického nezmyslu poslal na Mars.

Nie som proti iným sexualitám, ale je rozdiel keď je niekto gay, a je rozdiel keď otvoríš dvere od svojho domu a prvé čo vidíš sú dúhové vlajky a na teba sa sype kilo trblietok a sračiek. Taktiež je rozdiel keď niekto je gay pretože je gay, a iné je keď decku nahučia že byť gay je jediné to správne a vyslovene ho prekonvertujú ako nejaká sekta. A o trans pomlčím, to je nezmysel totálny. Transexualita je úplne kaličenie tela, a Transgenderizmus je asi ako keď človek povie že od dnes je delfín a hrá sa na delfína:

https://www.heritage.org/gender/commentary/transgender-ideology-riddled-contradictions-here-are-the-big-ones

Proste mi to pripomína South Park alebo ten vtip keď cigánske dieťa si dá múku na ksicht a hovorí mame "pozri, ja som biely".

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...