Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Předplatné nějakého obsahu na webu

Zdar, mám námět na debatu, jestli teda by byl zájem.

Jestli si platíte nějaká předplatné na obsah na webu a směřoval bych to spíš k informačnímu obsahu. Netahal bych sem filmotéky ala Netflix, HBO, Disney, atp.

---
Inspirovalo mě k tomu, že si říkám, jestli jeden takový informační zdroj nekrachuje, když má potřebu rozesílat na email tohle:

Hezký den,
vážíme si toho, že jste si vytvořili registraci na iDNES.cz pod emailovou adresou xxx. Jako poděkování jsme vám zdarma a bez závazků odemkli iDNES Premium, a to až do 12. 9. 2023. Není v tom žádný háček, stačí se přihlásit do účtu na iDNES.cz a okamžitě můžete číst prémiové články a čerpat i ostatní výhody, a to i na webech Lidovky.cz a Expres.cz.

Rozesílají to z noreply@idnes.cz a odkazy jsou taky na idnes.cz v tom emailu, takže nějaký podvod bych v tom neviděl.

Pod svou emailovou adresou, která tam místo toho xxx skutečně byla, si myslím, že jsem se tam nikdy neregistroval, takže někde ukradli můj email. Ale zase na stopro si tím jist nejsem, protože kdysi jsem na tom webu registrovaný byl, ale řekl bych tak před 10 lety to mohlo být minimálně, nechodim tam už řadu let. Takže je možné, že mají tak málo předplatitelů, že na bývalé registrované v době, kdy tam žádný placený obsah nebyl, zkouší tohleto, aby je nalákali si to platit, ale u mě nepochodí. :-)

Neplatim si nikde nic. Ale přemýšlím o členství na jednom youtube kanále, ikdyž je zdarma, spíš jako podporu, jedná se o PC herní zpravodajství.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já se klidně přiznám, že si držím iDnes premium, nechci se vzdát Mirky Spáčilový, co je teď většinou… poslední
ApoCalypse 13.09.2023 11:52
ApoCalypse

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru