Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Slovakia čipsy a všeobecne o čipsoch

Podľa mňa to platí už dlhé roky. Keď si zaspomínam tak v období do 2010 boli slovakia čipsy určitý pojem a ľudia to kupovali či už na bežné domáce chrustanie alebo na oslavy, svatby atď... Nešlo o názov, šlo o tú chuť a kvalitu. Teraz ale dlhé roky je pre mňa slovakia čipsy totálna rarita a keď už občas na nich niekde natrafím tak žiadna sláva. Niečo podobné vnímam posledné obdobie v rámci jogurtov SABI. Vždy to bola TOP kvalita a zaručene viem že sa robia stále na území SK. Neviem ako s tými slovakia čipsami. Lenže kvalita šla teraz rapídne dole. Ako som to počul od jedného českého ekonóma hovoriť o vplyvoch inflácie tak to nazval šuntáciou a smrskfláciou. Spisovné slovíčka to zrejme nebudú ale sú neuveriteľné presné. Tu si môžeš pozrieť tú smrskfláciu https://pbs.twimg.com/media/DVepHcCWAAIi8Nh.jpg ešte treba nájsť novší zdroj kde je započítaný súčasný svet. Výrobca si teda vyberie buď orezať alebo ubrať kvalitnej suroviny a natlačiť tam odpad.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat