Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Placení kartou

Jsem ten o kom píšeš. Nemám účet, platím složenky. Prostě uznávám svobodu a nechci podporovat bankéře. Daně jsou mi ukradený jelikož jako důchodce platím pouze daň z nemovitostí a v podstatě bych si nyní mohl k důchodu přivydělat cca 300 tisíc aniž bych platil daň ze zisku. Zažil jsem dva krachy bank a též slyšel od pracovníka ČSOB jak Belgičané vybrali při krizi v roce 2008 všechny eura a odvezly je do Belgie kde lidé stáli ve frontách a vybíraly vklady. Asi by bylo pohodlnější mít účet a platit kartou ale hotovost mě udržuje v duševní aktivitě, malé nákupy mám sečtené než přijdu k pokladně a nezakrňuje mi v důchodu mozek. Další výhoda je, že až umřu tak notář bude vědět prd kolik mám peněz a manželka bez problémů, nebo moje děti budou moci to hluché období do vyřízení dědictví a pohřeb bez problémů překlenout. Prostě si myslím, že každému je prd do toho kolik mám peněz a co si za ně pořizuji. Telefon mám také tlačítkový a bez smlouvy. Největší prču jsem zažil když se mně nějaká pracovnice ptal po telefonu jaké využívám bankovní služby. Nejdříve se ptala asi dvě minuty na různé věci kolem ochrany osobních údajů a pak se začala ptát na banku. Když jsem jí sdělil, že žádnou nemám tak nechápala.:-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat