Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Placení kartou

Ty si najivka s tím povinným účtem u ČNB. To bylo zavedeno až někdy kolem roku 2008 v době první krize a většina institucí si tam pouze zřídila pobočný účet na kterém drží nějaké šušně a vše ostatní řeší v jiných bankách. Já nic nesvádím na cizinu. Díky ODS a jejich Klausovi se vše prodalo. Klaus měl být zavřen pro neschopnost už v březnu roku 1990. Havel při první zahraniční cestě (mimochodem do NSR) si vezl v diplomatickém kufříku východoněmecké marky po 3,-Kč za kus a v NSR to měnil 2 východoněmecké za 1 zapadoněmeckou marku. V té době byla její hodnota na černém trhu minimálně 12,-Kč. Můžeš mi o tom povídat, když jsem měl v té době zaměstnaného příbuzného u ČNB, který připravoval na rozkaz vedení ty marky do toho kufříku. Myslím, že jistě víš, že většina komerčních bank jsou z ciziny a vývoz zisku více jak 100 miliard nezpochybníš, jako to že před rokem 1990 si do zahraničí nic nevyvezl. To co se děje nyní kolem bezhotovostního placení je zase jen na zakázku bank. Pokud pozoruješ Stanjuru jak bankám přihrává další peníze z dřívějšího zaplacení hypoték tak ti to snad docvakne.:-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat