Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Rusko vs Ukrajina 9

Totiž na dedine sa chudoba krajiny vykresľuje najpresnejšie. Stačí sa pozrieť ako diktátorské režimy ukazujú to čo chcú, časť koláča, presne to najlepšie čo dáva aj logiku. Tiež keď idem dajme tomu na pohovor tak poukážem na to najlepšie a nedostatky treba samozrejme zamlčať. Keď som bol niekde v zahraničí tak vždy som si našiel čas a prešiel som okolie. Väčšina ľudí pozrie to úplne najlepšie v lokalite čiže výhradne pamiatky a pekné oblasti. Ja myslím že ak už je možnosť niekde vycestovať tak treba si nájsť trocha času a zájsť si na potulky v bežnom prostredí ľudí danej krajiny. Dediny sú výborné miesto na vytvorenie názoru. Je krásne vidieť ako rôzne národy majú prístup k životu, okoliu, prírode a celkovo prostredí kde žijú. Nechcem až tak obhajovať aktuálny západný štýl života, posledné roky cítim úpadok a podľa mňa je koniec blízko. Neviem čo príde ale bude to masaker. Sloboda je síce fajn ale už to prerastá do tak absurdných rozmerov že za 10 rokov bude legálne aj znásilňovanie na verejnosti a iné zvrátenosti? Všetko musí mať svoje hranice a myslím že určitý kódex pravidiel by mal byť jasne stanovený v ústavách. Kapitalizmus je výborný na motiváciu ale tie liberálne sračky ma štvú čoraz viac a viac. Keď sa ale vrátim k dedinám tak tam som nikdy nevidel tie negatíva. To je čisto záležitosť veľkomiest kde rozkvitajú zvrátenosti. Dajme tomu priemerná ruská a nemecká dedina má ľudí normálnych len s rozdielom že ten nemec má peniaze na opravu plota a rus nemá peniaze tak si to len nejako svojpomocne opraví.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat