Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Rusko vs Ukrajina 9

Zaujímavé aká diskusia o tom ostrove :-D
Svojim spôsobom je to blbosť pretože spomínané osoby predpokladám nikto osobne nepozná čiže je to všetko založené na odhadoch. Zaujalo ma že zelenskeho každý berie ako neschopného babráka, štýlom že by nevedel uloviť ani rybu v rieke. Naopak putin by holými rukami zdolal yetiho. Nehovorím že keď bol mladší tak nebol fyzicky na dobrej úrovni ale skôr je to taký priemer. On má okolo seba vybudovaný silný kult osobnosti, to ale neznamená že jazdil na medveďovi a iné tuto bruto mačo techniky skoro ako ľahšia verzia Norrisa. Vo finále sú obaja len ľudia. Ja keď som bol mladší tak som putina vnímal pozitívne. Vždy keď bolo niekde porovnanie USA vs RUS prezident tak americký pôsobil slabší. Taktiež som ho kedysi bral ako dobrého človeka a kto vie možno kedysi mal dobré úmysly. Zhruba toto obdobie https://www.youtube.com/watch?v=6lRaxCfo-CM viem že vtedy bola rusku odmietnutá nejaká forma spolupráce. Putin chcel spolupracovať a prepájať sa v niečom a západné krajiny ho odmietli a to viedlo k postupnému vzďaľovaniu...

RedMaX, je to možno smutná realita ale súhlasím. Síce sa hovorí že treba budovať mosty ale už dlhšie vidím ako celá EU má taký ten spasiteľský komplex. Spasíme afriku aj blízky východ. Potraviny a suroviny zadarmo pre všetkých prisťahovalcov! Ja musím chodiť do práce, dodržiavať pravidlá a skrátka byť produktívny. Prisťahovalec príde, dostane čo potrebuje. Už teraz je to dosť za hranou a stále sa to zhoršuje. Budú teraz obmedzené dodávky potravín z východu takže hlad sem pošle možno ešte viac ľudí a netuším ako to chce EU zvládnuť. Nech to nikto neberie ako rasistické. Nemyslím to týmto štýlom, je mi jedno ako je to rasa alebo národ ak nechcú pracovať a chcú len konzumovať, ničiť, zneužívať tak vysťahovať za hranicu krajiny a nech si robia bordel niekde inde.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat