Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Rusko vs Ukrajina 9

Já bych to v té situaci spíš viděl tak, že

- Zelenský by po mě furt chtěl kapesní nůž, zatímco já bych se mu postupně snažil podstrčit placatý kámen, ohnutý hřebík a rezatou lžíci. On by to teda vždycky vzal, placatým kamenem urazil divočákovy klekták, ohnutým hřebíkem mu vypíchnul jedno oko a rezatou lžící mu upižlal jednu hnátu, ale stejně by furt po mě chtěl ten kapesní nůž, že se jinak toho nasranýho divočáka fakt nezbavíme a kdyby měl ten nůž od začátku, tak by už mohl být pokoj.

- Putin by prohlásil, že divočák je odvěká ruská država a přeje si být rusákem, takže ho během tří dnů sežere i s chlupama. Když by to trvalo už rok a půl a divočák uhryzal Putinovi jednu nohu, tak by Putin skákal po druhé a pořvával, že je divočák odvěká ruská država a rusofób, protože se ho nebojí, a tudíž musí být divočák sežrán aby si konečně uvědomil, že chce být rusákem. A ať se já tak blbě negebím, protože jen co skončí s divočákem, tak mě rozmlátí na hadry, protože jsem taky rusofób a navíc homosexualista a tak mě musí demilitarizovat. A pak teda že budu chtít taky být rusákem. A že ze mě stejně už vymlátil tři nože a kulomet navrch.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat

loading...