Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pacient z nemocnice ve Walesu zemřel při sexu se zdravotní sestrou

loading...
Předmět Autor Datum
Klasicka bulvarcina...z clanku sa dozvies, ze to nebolo v nemocnici, ale na parkovisku, nebol to pac…
fleg 05.07.2023 12:09
fleg
No jo, ale asi je to ta nejlepší smrt, která může chlapa potkat. Nějak jsi nedokázal z toho článku v…
Prasak 05.07.2023 12:17
Prasak
Naprosto souhlasím. Fleg to bere moc vážně. Místo aby obdivoval sestru, že pacienta s tak závažným o…
nerady 05.07.2023 13:07
nerady
To bude asi tym ze som si walsku sestru predstavil ako 100 kilovu skaredu anglansku mrochtu. Mne oso…
fleg 05.07.2023 13:41
fleg
No jo, když raději chlastáš, tak to potom tvé vizi rozumím. Já bych zase nechtěl svou smrtí traumati…
Prasak 05.07.2023 15:03
Prasak
Prostě autonehoda s tragickým koncem. poslední
Karel04 05.07.2023 15:12
Karel04

Klasicka bulvarcina...z clanku sa dozvies, ze to nebolo v nemocnici, ale na parkovisku, nebol to pacinet hospitalizovany, ale len sa tam liecil ambulantne a nebol to nahodny sex, pretoze spolu defacto chodili.
A je po senzacii.
Jedina senzacia tam je, ze si sestra odskocila na jedno cislo asi pocas pracovnej doby.

To bude asi tym ze som si walsku sestru predstavil ako 100 kilovu skaredu anglansku mrochtu.
Mne osobne sa pacia skor rokerske smrti, o ktorych som uz parkrat pocul z mojho okolia a to, ze stary dedko zdvihne poharik paleneho povie na zdravie, vypije ho a umrie.
Krasna smrt, medzi svojimi, v kruhu rodiny, pri niecom co si mal cely zivot rad.

No jo, když raději chlastáš, tak to potom tvé vizi rozumím.
Já bych zase nechtěl svou smrtí traumatizovat celou svou rodinu, aby si mě pamatovali celej zbytek života především tím, jak jsem jim všem zakalil před očima. Já si takto právě pamatuju svýho dědu. Byl jsem ještě malej, ale jediný, co si z něj pamatuju, je jeho konec.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...