Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Digitalizace - dobrý sluha ale zlý pán.

Je tu někdo, komu někdy karta přestala fungovat?
Mně se to stalo jen jednou v hyperqelbu. Tak jsem sáhnul do šrajtofle a zaplatil papírovejma. Nevím proč nefungovala, v bankomatu co byl v tom hyperqelbu bylo všechno v pořádku.
Mému šéfovi se to stalo na Ruzyni. Zkoušel to ve třech bankomatech, bez úspěchu. Když se pídil proč, zjistil, že zrovna v tu dobu byl v jeho bance výpadek počítačů.
Jedno jsem byl svědkem, že kdosi chtěl platit na benzínce a karta mu nefungovala. Benzín v autě a čím zaplatit neměl. Tak jsem si z toho vzal poučení, když tankuji, obvykle platím kartou, ale hotové peníze mám.
:-(:beer:

BTW:
Údajně když OFčáci čtveráci v listopadu 1989 přišli za předsedou vlády Adamcem a předložili mu požadavek na doplnění vlády o jejich ministry, odpověděl jim něco ve smyslu: "Tohle si budete muset dohodnout s mým nástupcem, já podám demisi. Jako premiér ručím za to, že každé ráno vyjedou autobusy a horníci sfárají. A s vládou složenou z diletantů za to ručit nemůžu."

IMHO dnešní vláda je celá složená z diletantů v čele s premiérem.
:-(:beer::beer::beer:

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat