Předmět Autor Datum
Za průsery A. B. může jen a pouze A. B.
Pavel 12.06.2023 08:55
Pavel
Citát z klasika: Zásada náboženská: Kdo není se mnou je proti mně. Zásada politická: Kdo není se mn…
Yarda 12.06.2023 10:35
Yarda
Souhlas. jen jsi to měl trošku rozšířit o: a za průsery současné vlády může jen a pouze A.B. A Putin…
Jan Fiala 12.06.2023 11:03
Jan Fiala
To už ale není moje tvrzení.
Pavel 12.06.2023 13:33
Pavel
Máš pravdu, to už je tvrzení současné vlády ]:)
Jan Fiala 12.06.2023 13:51
Jan Fiala
Za průsery každé vlády může vždy ta předchozí.
Prasak 12.06.2023 17:18
Prasak
Jeden z mála našich schopných politiků. Ano. Andrej je schopný. Všeho. A ti, co hledají zločiny, js…
Prasak 12.06.2023 17:17
Prasak
Škoda, že se to netýká i těch aktuálně u moci, ale řeší se vždy jen ti, kterých se ti vládnoucí potř…
Jan Fiala 12.06.2023 18:21
Jan Fiala
Článek jsem nečetl a tudíž to nerozsoudím. Ale kéž by byl nějakej novinář, kterej by vážně chtěl roz…
RedMaX 13.06.2023 16:56
RedMaX
Tady je toho na několik novinářů. poslední
čumil old 13.06.2023 19:32
čumil old

Jeden z mála našich schopných politiků.

Ano. Andrej je schopný. Všeho.
A ti, co hledají zločiny, jsou skřepajzlíci. Tys tomu dal korunu. Díky Bohu za takové (nejen) novináře, co mají sílu a vůli takové zločiny odhalit a rozplést. A je jedno, jak se před veřejností lakují, i kdyby na fialovo.

Článek jsem nečetl a tudíž to nerozsoudím. Ale kéž by byl nějakej novinář, kterej by vážně chtěl rozplétat zločiny politiků. Mně to přijde, že novináři se akorát chtějí zalíbit vládě, aby dala nějaký ty dotace a tudíž rozkrývají jen ty, kteří zrovna nekradou, protože nejsou u lizu a naopak od těch vládních sají co můžou a na nikoho z nich si nedovolí.
Poslední, kdo dělal skutečnou novinařinu, byl Kmenta, kterej rozkryl českou mafii a mimo jiný poskytl náhled na jednoho z jejích kmotrů ještě před jeho vstupem do politiky - parlamentu, vlády později i ve funkci předsedy. Vlastně by mě zajímala nějaká statistika, kolik z těch, který tam tohohle kmotra dostali, dneska jásá při proslovech pomatených fialek. :-/

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru