Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Máte na to vždy správný systém?

Život byl a bude o tom mít na to správný systém, pokud někdo hovorově řekne že na to má systém tak tím říká, že si ten systém sám vytvořil nebo použil systém který vytvořil někdo jiný. Tím systémem může být; operační systém pro počítače, redakční systém po stránky na internetu, návod na vaření jídla atd. je běžné to že mnozí na něco nemají systém, a tak mají problémy, pokud by se zajistilo to, že by měl každý člověk a každá organizace na vše správný systém tak by zmizela blbá nálada způsobená tím že lidi a organizace nemají na vše správný systém. Často zde jsou debaty o to, jaký systém je správný? Je správný systém pro počítače Windows nebo Linux atd.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Uved aspon par spravnych systemu pro sve pripady. Ktery system je "spravny"? Kdo urci, ze tento je s…
Jan Fiala 20.05.2023 16:39
Jan Fiala
Správný systém funguje bez problémů dlouhou dobu takovým správným systémem jsou principy jako je; ka…
GVKB 20.05.2023 17:47
GVKB
Prosim o odpoved na predchozi otazku a bez copy paste z chatgpt. Ukaz, ze dovedes mit i vlastni nazo…
Jan Fiala 20.05.2023 17:49
Jan Fiala
Tak hlavně KDE Neon NENÍ a ani nemíní být OS.
gilhad 21.05.2023 15:14
gilhad
KDE neon is a Linux distribution... https://en.wikipedia.org/wiki/KDE_neon nový
Wikan 21.05.2023 16:43
Wikan
Zdá se, že na to mají autoři jiný názor ... https://neon.kde.org/faq Is this "the KDE distro"? 🔗 N… nový
gilhad 21.05.2023 17:48
gilhad
Proč nepotkáte, až nám guru vysvětlí proč zrovna Neon a proč je to něco, bez čeho nemůžu být, pokud… nový
Jan Fiala 21.05.2023 17:58
Jan Fiala
Mají jiný názor v tom, že to není úplně tak klasické distro, ale nikde tam netvrdí, že to distro nen… nový
Wikan 21.05.2023 18:19
Wikan
Jo, mám. Mám na to (mít "vždy správný systém") i školu, bylo by smutné, pokud bych si z ní nic nevza…
L-Core 20.05.2023 17:45
L-Core
Přesně, mám to úplně stejně. Díky tomu, že mám "správný systém", dokážu například odhalit každé dezi…
RedMaX 20.05.2023 19:57
RedMaX
Seš trochu vedle, mít systém # něčemu věřit/nevěřit. Ty prostě toho Fialu a spol musíš narvat všude…
L-Core 21.05.2023 15:38
L-Core
To víš, má na to rvaní Fialy "systém" :-D nový
gilhad 21.05.2023 15:43
gilhad
Že jsem tak smělý, kde RedMax zmiňuje Fialu? nový
Prim n.r. 21.05.2023 20:23
Prim n.r.
Fialu? Já psal "Fialu a spol", což je vláda. V příspěvku, na který jsem reagoval. :-p nový
L-Core 21.05.2023 20:47
L-Core
„víš kolik je zemí tak tolik je vlád “ Tobě hned straší Fiala a spol., čím to? nový
Prim n.r. 21.05.2023 21:14
Prim n.r.
Známe svoje lidi. Navíc z jeho textu nevyplývá, že by se jednalo kupříkladu o vládu Islandu. Najdi s… poslední
L-Core 22.05.2023 07:57
L-Core

Prosim o odpoved na predchozi otazku a bez copy paste z chatgpt. Ukaz, ze dovedes mit i vlastni nazor

Pokud napr. prohlasis, ze spravny OS je neon, mel bys byt schopny odargumentovat, proc je spravnejsi nez ty ostatni a proc by byl spravnejsi pro mne, kdyz uz mi ho nabizis bez jakekoliv znalosti mych potreb a pozadavku na OS.

Zdá se, že na to mají autoři jiný názor ...
https://neon.kde.org/faq

Is this "the KDE distro"? 🔗

Nope. KDE believes it is important to work with many distributions, as each brings unique value and expertise for their respective users. This is one project out of hundreds from KDE.

Is it a distro? 🔗

Not quite, it's a package archive with the latest KDE software on top of a stable base. While we have installable images, unlike full Linux distributions we're only interested in KDE software.

Is it a rolling distro? 🔗

Not quite
, it's a package archive with the latest KDE software on top of a stable base. Unlike rolling distros only the KDE software will be updated continuously.

Přesně, mám to úplně stejně. Díky tomu, že mám "správný systém", dokážu například odhalit každé dezinfo a narozdíl od blbců, kteří "správný systém" nemají, tak nepotřebuju vládu, aby mi informace přelouskávala a dostala ke mně jen tu svou "pravdu" ze svého systému. :-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru