Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Poptávám zpětné odkazy

Dobrý den,

poptávám zde zpětné odkazy pro můj web. Nenašel by se někdo, kdo třeba píše blog či vlastní web a byl by ochotný odkazovat na ten můj?

Pokud by někdo byl ochotný, dodám odkaz na web a případně další informace.

Zároveň jsem ochotný navázat další spolupráci nejen ohledně odkazů, ale i vzájemné výměny informací a podobně.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Takže se tu opravdu nenajde žádný bloger, který by byl ochotný spolupracovat? Nechcete tedy alespoň…
radekordan 13.05.2023 17:34
radekordan
Já mám odkazy na (některé) své weby v patiččce, když někde odpovídám na technickou otázku, tak přiho…
gilhad 14.05.2023 03:53
gilhad
Proto jsem měl zájem o blogery, kteří prostě napíšou článek (teď si vymyslím asi blbej příklad, takž… nový
radekordan 16.05.2023 14:28
radekordan
Pokud potřebuješ SEO tak si o SEO kup knížku vše je o tom nedělat chyby GVKB CZ
GVKB 14.05.2023 10:08
GVKB
Jasný, souhlasím. Nicméně kniha vs. reálné zkušenosti zdejších diskutujících jsou dva naprosto nepor… poslední
radekordan 16.05.2023 14:30
radekordan

Já mám odkazy na (některé) své weby v patiččce, když někde odpovídám na technickou otázku, tak přihodím i odkaz, pokud o tom už někde píšu, případně na některé složitější odkazy odpovídám u sebe a do diskuze pak už jen hodím odkaz na tu odpověď. S výsledkem jsem celkem spokojený.

Jinak spousta zdrojů doporučuje se odlišovat zajímavým obsahem, ostatně google se prý taky hodně snaží to brát spíš podle kvality a odfiltorovat laciné SEO-triky ...

Proto jsem měl zájem o blogery, kteří prostě napíšou článek (teď si vymyslím asi blbej příklad, takže se omlouvám), jak si šli dát někam oběd a připíšou třeba historku o tom, jak první restaurace měla zavřeno, tak našli druhou a odkážou na mojí otevíračku té restaurace, nebo prostě článek o tom, že otevírá nový PC obchod a u zmínky jak bude mít otevřeno bude odkaz ke mě a podobně. Já jsem schopný na podobný obsah odkázat buď přímo z webu, nebo z blogu mého webu, případně na blogu poskytnout prostor pro vlastní článek s propagací. Prostě žádná stará patičková výměna odkazů, ale vytváření faktického obsahu na míru. Proto spíš dlouhodobá spolupráce.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru