Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vecne podstrojovani duchodcum

Důchodců je cca 2,5 miliónů. Více jak 99 % z nich má volební právo. Jsou vycepovaní ze socializmu a proto mají daleko vyšší volební účast než ostatní věkové skupiny obyvatelstva. Proto o ně mají politici zájem. Mám odpracováno 43 let a z toho jsem byl na nemocenské 41 dní. Na důchod mi bylo celý můj pracovní život strháváno z platu a nyní to zpětně dostávám. Jelikož jeden můj děda zemřel ještě před důchodem, druhý bral důchod 2 roky a otec mi zemřel ve věku 64 let tak si myslím, že mám předplaceno až až. Obě moje děti pracují a odvádějí také na důchodový účet více než je celostátní průměr. Jinak o žádných úlevách mimo občanů co berou invalidní důchod nevím. Další věcí je že já jsem polovinu života pracoval pro stát a ty pracuješ buď na sebe, pokud jsi OSVČ, nebo na nějakého prohnilého kapitalistu a tvrdost své práce jistě porovnáváš s hlubinnou těžbou černého uhlí, s betonáři na stavbě přehrad či s taviči u vysokých pecí.:-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat