Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Po volbě prezidenta… (2023)

Záměr dobrý, ale většina matek ti do toho bude házet vidle.
Nejjednodušší je dceřince prodávat (účtovat) většinu zdrojů s co nejvyšší marží (a odůvodněním, že to musí být právě tyto unikátní, aby se zachovala vysoká kvalita) a naopak od dceřinky kupovat za výrobní náklady + marže na opotřebení strojů a pronájem plochy, takže dceřinka bude makat jak divá a nebude mít žádný rozumný zdanitelný zisk.
Tak si dceřinka aspoň zažádá o dotace na udržení pracovních míst a rozvoj malých montovniček, den před před deadlinem jí záhadně vypadnou pojistky a než se to prošetří a znova naběhne výroba, tak je deadline v háji a dceřinka platí matce tučnou smluvní pokutu asi tak ve výši těch dotací...

Jako jo, tohle je průhledné až to bije do očí a já jsem žabař, co se nikdy podvodům prakticky nevěnoval, takže mě profíci strčí snadno do kapsy ... tím chci jen říct, že i docela jednoduchá, rozumná a logická řešení často nevyjdou podle očekávání, když druhé straně chybí dobrá vůle a smysl pro fair play...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat