Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Má Youtube nejaké oddelenie šťažností?

Náhrada za youtube neexistuje, nemusíš to sledovat, ale můžeš tak okrádat sám sebe o zajímavý obsah, který Google nepořizuje, jen dává prostor pro jeho přehrávání. Ale třeba youtube k životu nepotřebuješ. Já za sebe mohu říct, že bych se bez Youtube neobešel.

Zajímavější to je s odhodláním nepoužívat Google k vyhledávání. Znáš něco lepšího?
Proč se ptám. Sám jsem Google používat nechtěl, ale musel jsem se k němu vrátit, nenašel jsem nic lepšího. Seznam dává proti Google otřesné výsledky, zkusil jsem Bing, ale pouze anglicky psané weby mi to házelo relevantní k tomu, co jsem se snažil hledat, české ne, teda nepoužitelné. Zkoušel jsem a občasně používám Duckduckgo, ale výsledky jsou o něco méně relevantní než u Google, takže když potřebuju něco rychle (hodně často), tak preferuju Google. A zkoušel jsem i Startpage založený na googlovském enginu a ten byl fakt dobrý, bohužel měl nepříjemně časté výpadky, tudíž mi nezbylo než se vrátit ke Google.
Tudíž by mě zajímalo, jestli existuje ještě něco, co by stálo za to vyzkoušet.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat