Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem HBOMax: The White Lotus

The White Lotus

Dvě řady, první už nějakou dobu je, druhá právě skončila.

Někdo říká, že je to o ničem, prostě banda nepříjemných týpků na snobský dovolený. Ten popis je vcelku správnej, ale bavilo mě to hodně. Poslední sedmý díl druhé řady je naprosto fantastickej, napětí by se dalo krájet a dokonce jsem těm snobům fandil. :-)

Za mě 9/10.

Předmět Autor Datum
O seriálu jsem dodnes neslyšel, stahuji to na torrentu - prokleju tě později. nový
IQ37 17.12.2022 02:13
IQ37
Mimochodem, vyplatí se ti to stahovat přes torrenty? Zaplatíš víc na elektřině než na to koukat onli… nový
RedMaX 17.12.2022 20:36
RedMaX
Takže - viděl jsem první díl a pak na přeskáčku ještě několik náhledů z obou řad seriálu. Ona to má… nový
IQ37 17.12.2022 22:22
IQ37
Ano, v trapnosti se tam přímo vyžívají, zábavné to ale je, maximálně ne pro každého. ;-) (Zase aby… nový
RedMaX 17.12.2022 22:28
RedMaX
Takže - nebudu tě proklínat, jak jsem naznačoval v prvním příspěvku, ale vyčítám ti zbytečné stahová… nový
IQ37 17.12.2022 23:08
IQ37
Černý humor Black-comedy drama ovšem neznamená komedie. Nemůžu za to, že na CSFD mají u půlky filmů… nový
RedMaX 18.12.2022 00:04
RedMaX
ČSFD https://www.csfd.cz/film/985349-bily-lotos/recenze/ - Komedie / Drama. Nebylo to ani jedno z to… nový
IQ37 18.12.2022 00:10
IQ37
Jo, vždyť to píšu, oficiálně to je "Black-comedy drama", což prostě není komedie. P.S. Možná je na… nový
RedMaX 18.12.2022 00:18
RedMaX
Samozrejme, že vyplatí. Žiadnu streamovaciu platformu si neplatím, takže nemusím riešiť, ak vyjde ni… nový
Hastrman 19.12.2022 15:06
Hastrman
Mám 150/10 Mbit, tudíž by mě torrent omezoval, když bych ho měl puštěný a zároveň u toho chtěl něco… poslední
RedMaX 19.12.2022 20:32
RedMaX
Succession Taky dobrý, jedna postava větší debil než druhá, snad ještě větší přehlídka trapnosti ne… nový
RedMaX 19.12.2022 14:31
RedMaX

Ano, v trapnosti se tam přímo vyžívají, zábavné to ale je, maximálně ne pro každého. ;-)

(Zase aby si někdo nepředstavoval trapnost jako jednoduché vtípky známé z amerických komedií. Tady jde spíš o situace, se kterýma se dá setkat i v reálu a kdy se cítíte trapně za toho druhého, že může být tak přitroublý, netaktní apod.)

Samozrejme, že vyplatí. Žiadnu streamovaciu platformu si neplatím, takže nemusím riešiť, ak vyjde niečo, čo ma zaujme, či si to pozriem na HBO, Netflixe alebo nejakom Apple. A sťahujem samozrejme počas toho, ako pracujem na PC (čo je takmer celý deň), alebo na ňom hrám hry, poprípade keď niečo na ňom pozerám, tak zároveň sťahujem už čosi druhé, takže nie že by som ho mal pustený iba kvôli sťahovaniu.

Mám 150/10 Mbit, tudíž by mě torrent omezoval, když bych ho měl puštěný a zároveň u toho chtěl něco jinýho dělat. Jedině bych mu musel vyhradit jen část pásma. Taky si výjimečně něco přes torrent stáhnu, ale dokud budou ty video služby tak levné jako teď, tak neváhám a platim to. Už jenom to, že jsem někde musel zjišťovat, co právě běží a jaké to je a hned to jít stáhnout, dokud to lidi na torrentu měli a koukat jsem se mohl až se to stáhlo, ale to jsem zase už neměl čas, no prostě vopruz. Zapnout to, mrknout, co mi nabízejí a něco pustit, je mnohem jednodušší.

HBOMax - 130
Disney+ - 130
Netflix - 260

celkem: 520 měsičně

To prostě není nic, co by se nedalo utáhnout. Navíc to sdílim s rodičema důchodcema, kteří to využijí mnohem víc než já. Mimochodem to byl dřív další vopruz, ještě ty seriály z torrentu hodit na flashku a nezapomenout na ni, když jsem šel k našim, abych jim to hodil do PC a měli na co koukat. Takhle jim platim ty 3 služby a nemusim se o nic víc starat.

Jinak ale jedno chci zrušit. Netflix je nejdražší, tak by se nabízel, ale momentálně to vypadá na Disney+, protože na to koukám nejméně a to samé říkají naši, že by se bez toho obešli. Ale protože to mám na rok předplacené dopředu (do června), tak ještě uvidim, jak se to vyvine.

Succession

Taky dobrý, jedna postava větší debil než druhá, snad ještě větší přehlídka trapnosti než u The White Lotus. Ale baví mě to, některým postavám vysloveně fandim, když se za ně zrovna nestydim. A skvělý hlášky jako třeba, že nebude žalovat dědečka, ale Greenpeace. (Kdo chce znát kontext, tak až ve 3. řadě.)

Koukám teda, že HBOMax tu asi moc nejede, přitom teda bych řekl, že produkce lepší než na Netflixu a nejsou zde takové ojeby s titulkama do češtiny jako u Disneyho+.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru