Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Aplikace IBIS InGold veriscan

Ahoj mám doma 1 unci Zlata od výrobce argor heraeus sa. Ryzost zlata je 999,9.

Lze ověřit tento slitek když se nejedná o výrobce pamp?

Na obchod play je ke stažení appka pod názvem IBIS InGold -je tato appka věrohodná?

Předmět Autor Datum
Wonko Příčetný, jak já ti rozumím...! Svět se zbláznil; ryzost zlata se teď ověřuje aplikací v mobi…
Pavel 15.12.2022 10:51
Pavel
Každý slitek má své číslo, spíš mu šlo o ověření čísla. To, jestli je uvnitř pozlacené olovo apka ne…
Jan Fiala 15.12.2022 12:14
Jan Fiala
Je ta appka věrohodná než si ji stáhnu? Samozřejmě že jsem myslel sériové číslo.
b3nek 15.12.2022 19:20
b3nek
OK, takže ověří sériový číslo slitku oproti databází čísel, o které nic neví. Hm, z toho asi moc rel…
Pavel 15.12.2022 19:36
Pavel
ano podla tej aplikácie cez veriscan sa dá overiť,či je odliatok originál od PAMP,originálny PAMP od… poslední
audax mobile 20.12.2022 19:39
audax mobile

ano podla tej aplikácie cez veriscan sa dá overiť,či je odliatok originál od PAMP,originálny PAMP odliatok má na povrchu vyrazenú obdobu qr kodu v podobe nerovností a drobných jamiek a dierok,ktorý aplikácia načíta a online overí v dazabázi pravosť odliatku,falošný odliatok obvykle žiaden použitelný vzor na povrchu nemá,takže aplikáciu je možné považovať za dôveryhodnú,samozrejme skenovanie odliatku vyžaduje kvalitný foťák a dobré svetelné podmenky.....

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru