Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak dnes som cital dalsi clanok na tuto temu a ukazuje sa, ze moje pochybnosti na zaciatku boli opra… nový
fleg 01.02.2022 11:18
fleg
Titulek "Poláci popravili rodičku i s dětmi." zní blbě. Ten další je lepší. Polská vláda výrazně sní… poslední
IQ37 01.02.2022 12:59
IQ37

Tak dnes som cital dalsi clanok na tuto temu a ukazuje sa, ze moje pochybnosti na zaciatku boli opravnene.
Podla toho clanku je uplne bezna prax a to nielen v Polsku, ze pri dvojickach ak odumrie jeden plod v prvom trimestri nechavaju druhy zit, pretoze je velka sanca na jeho prezitie.
Toto neviem posudit, ak mate znameho gynekologa skuste sa ho spytat.
Druha informacia je, ze lekari po odumreti druheho plodu konali hned a nie az o niekolko dni ako tvrdi rodina.
To mozeme aj nemusime verit. Tvrdenie proti tvrdeniu.
Tretia a dost podstatna informacia je, ze k umrtiu doslo az 3 tyzdne po vykonani zakroku a navyse pacientka mala Covid, ktory dostala v nemocnici.
Toto znie uz podozrivo, pretoze ak by to zomrela na nasledok neskoro vykonanej operacie nezila by pravdepodobne este 3 tyzdne.

Myslim, ze na tomto priklade sa jasne ukazuje ze rychle sudy nebyvaju vzdy tie najspravnejsie a ze my vlastne nemame moznost sa dopatrat pravdy, pretoze nemame uplne informacie na objektive posudenie pripadu.
Navyse nikto z nas nie je odbornik, aby posudil, ci lekari odborne zlyhali.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru