Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jak to funguje?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Datum příjezdu je v kolik.hodin? V časech 0:00 až 23:59 se datum nemění.:-D nový
Karel04 10.01.2022 08:48
Karel04
Já teda tam vidim Datum příjezdu po, 10. ledna 2022 15:00 až 20:00 tak nevim, co je nejasný. Odjezd… poslední
ml1 10.01.2022 12:01
ml1

Já teda tam vidim
Datum příjezdu
po, 10. ledna 2022 15:00 až 20:00
tak nevim, co je nejasný. Odjezd je tam jen jako den, ale určitě tam bude i nějaký čas na čekaut (má-li být ubytování od 15 musí tam být nějaký čas na úklid). Předpokládám, že po potvrzení objednávky bude chtít booking upřesnění, ale pokud člověk přiletí do neznámého města, těžko bude odhadovat, kolik od odletu stráví na cestě k hotelu (vloni jsem takto prohádal skoro hodinu a to jsem si myslel, že ten příjezd dávám spíš pesimisticky (1,5 hodiny mi přišlo jako až až), ale pán na ubytování nic neřikal, i když jsem viděl, že tam má ten můj čas poznamenaný a já jsem nakonec na omluvu zapomněl). Tak litvínov je pozemní doprava, ta by snad měla být predikovatelnější, než odbavení na letišti a hledání autobusu do města případně další přesun do hotelu.
A teď co je nejasné, já se svým jediným využitím bookingu za celý svůj život (nutno říct, že až na otravné spamy na mě udělal velmi dobrý dojem) si nechci hrát na nějak zkušeného, ale třeba se tu najde někdo zcestovalejší. Co jsem tak slyšel mezi známými i kolegy je booking (a taky rnb) docela populární. Mě svojí vlezlostí připomíná služby googlu nebo facebooku, tudíž nic o co bych příliš stál.
No ale při takovém typu dotazu by spíš bylo lepší, abyste seděli vedle sebe u počítače s někým, kdo se v tom vyzná.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru