Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tip na dobrou sci fi knihu

Z toho odkazu, co jsi poslal, tak vypíchnu knihu Smrtka. Má to ještě dva díly - Nimbus a Zvon.
Ještě jsem to nečetl, ale synátor se velmi rychle dožadoval druhýho a třetího dílu, takže se do toho asi taky pustím. Zkusil jsem jen pár prvních stránek, je to čtivý a námět vcelku zajímavý. Akorát je to spíš pro dospívající. Neal Shusterman napsal pár dalších knížek, mám pocit, že jsme nakonec museli koupit všechny, co napsal a daly se koupit. Pamatuji si jednu - Sucho.

Pak synek četl ještě další postapo sci-fi a to Evoluce - Město přeživších. Též to má dvě pokračování a mladej to opět přečet velmi rychle. Též kategorie young adult.

Jinak já spíš čtu fantasy, ale mám strašně rád Žambocha, kterej se dá stylem přirovnat ke Kulhánkovi a právě Žamboch dokáže udělat zvláštní mix sci-fi a fantasy dohromady. Teď čtu navazující knihy Veterán a Kapitán. Na obvyklý Žambochův styl je to trochu klidnější, až na výjimky ne příliš úchylné, ale velmi čtivé, s neustálým příkrovem tajemna na pozadí, ke kterýmu se na konci určitě dopracuji, ale ještě tam nejsem.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat